У Замковій колонії голодують понад 60 в’язнів – ЗМІ У Замковій колонії голодують понад 60 в’язнів – ЗМІ

Більше 60 засуджених Замкової виправної колонії №58 (Ізяслав) голодують із 24 квітня. Про це повідомив голова громадської організації «Синдикат» Євген… Далі »

З червня кам’янчани платитимуть за утримання будинків за новими тарифами З червня кам’янчани платитимуть за утримання будинків за новими тарифами

З 1 червня кам’янчани, будинки яких обслуговують комунальні підприємства, платитимуть за новими тарифами за послуги з утримання будинків і споруд… Далі »

Облстат: реальна зарплата на Хмельниччині збільшилася на чверть Облстат: реальна зарплата на Хмельниччині збільшилася на чверть

Реальна заробітна плата найманих працівників Хмельницької області у березні цього року збільшилась на 25,8% порівняно з березнем 2016 року. Про… Далі »

Хмельницька міськрада хоче виділити 50 тис. грн на лікування Героя України Петраківського Хмельницька міськрада хоче виділити 50 тис. грн на лікування Героя України Петраківського

Хмельницька міськрада хоче виділити 50 тис. грн на лікування Героя України і учасника АТО Олександра Петраківського. Відповідний проект рішення з’явився… Далі »

За галузь АПК Хмельниччини відповідатиме земляк Корнійчука За галузь АПК Хмельниччини відповідатиме земляк Корнійчука

На посаду директора департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації призначено Олега Омелянюка. Відповідне розпорядження 27 квітня підписав голова ОДА Олександр… Далі »

Опер поліції області, який взяв хабара, відбувся штрафом Опер поліції області, який взяв хабара, відбувся штрафом

На Хмельниччині засуджено колишнього правоохоронця, який вимагав та одержав від мешканця обласного центру неправомірну вигоду. Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури,… Далі »

У Старокостянтинові забудовник знищив споруду XVI століття – ЗМІ У Старокостянтинові забудовник знищив споруду XVI століття – ЗМІ

Забудовник знищив споруду XVI століття в Старокостянтинові. Про це заявив на 17-й сесії міської ради депутат Тарас Проказюк, повідомляє сайт… Далі »

У Хмельницькому з’явиться ще один сквер У Хмельницькому з’явиться ще один сквер

Хмельницька міська рада має визначитися зі створенням нового скверу у місті. Про це зазначено у проекті рішення сесії. Планується, що сквер… Далі »

Сімейна фірма губернатора Хмельниччини ліквідовується? Сімейна фірма губернатора Хмельниччини ліквідовується?

ТОВ “Виробничо-комерційна фірма “Заріччя”, яка належить дружині голови Хмельницької облдержадміністрації Оксані Корнійчук, з 18 січня цього року знаходиться у стадії… Далі »

Хмельницька митниця виділить на ремонт доріг 270 млн. грн Хмельницька митниця виділить на ремонт доріг 270 млн. грн

У рамках пілотного проекту щодо перерахування коштів на реконструкцію доріг 50 відсотків від перевиконання митних надходжень за результатами роботи Хмельницької… Далі »

“Вишка” підтвердила знесення туристичного кемпінгу, зведеного на лісових землях поблизу Хмельницького “Вишка” підтвердила знесення туристичного кемпінгу, зведеного на лісових землях поблизу Хмельницького

Вищий господарський суд України визнав, що туристичний кемпінг, зведений ТОВ “Магазин “Сонячний” на лісових землях поблизу Хмельницького, підлягає знесенню. Таку постанову… Далі »