Рок-фестиваль У Хмельницькому Rock&Buh стане щорічним Рок-фестиваль У Хмельницькому Rock&Buh стане щорічним

Фестиваль Rock&Buh, який відбувся у Хмельницькому 26 та 27 травня і зібрав близько 10 тисяч відвідувачів, стане щорічним. Про це повідомив міський… Далі »

На Хмельниччині повернули у державну власність 6 га лісу На Хмельниччині повернули у державну власність 6 га лісу

В межах реалізації представницьких повноважень прокуратурою встановлено, що у власність громадян незаконно передано землі лісового фонду. У 2013 році наказами… Далі »

Симчишин: гроші на тролейбуси є, але ми проти постачання неякісного транспорту Симчишин: гроші на тролейбуси є, але ми проти постачання неякісного транспорту

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин назвав скасування тендера із закупівлі чотирьох тролейбусів з автономним ходом технічними проблемами і натякнув на небажанні замовника,… Далі »

«Укрзалізниця» обіцяє повністю оплати лікування жінці, яка зламала ногу після аварії під Кам’янцем «Укрзалізниця» обіцяє повністю оплати лікування жінці, яка зламала ногу після аварії під Кам’янцем

Сьогодні вранці жінка, яка зламала ногу 27 травня, виходячи з поїзда після аварії на станції Нігин біля Кам’янця, повернулася до… Далі »

Кольгофери надалі орендуватимуть хмельницьку “підземку”? Кольгофери надалі орендуватимуть хмельницьку “підземку”?

Рівненський апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції щодо звільнення ТОВ “Либідь” частини підземного пішохідного переходу загальною площею 695 кв…. Далі »

Інтернет-торгівля у Хмельницькому: як зменшити податкове навантаження Інтернет-торгівля у Хмельницькому: як зменшити податкове навантаження

З 2010 року в Україні згідно статистичної інформації стрімко розвивається інтернет торгівля за допомогою поширення підприємцями товарів через WEB сайти,… Далі »

Зросла кількість госпіталізованих пасажирів після зіткнення двох потягів під Кам’янцем-Подільським – ЗМІ Зросла кількість госпіталізованих пасажирів після зіткнення двох потягів під Кам’янцем-Подільським – ЗМІ

Після зіткнення двох потягів на Хмельниччині кількість госпіталізованих пасажирів зросла до шести осіб. Про це повідомляє ТСН. Четверо людей із… Далі »

З 2012 року на Хмельниччині не забезпечені пандусами понад тисячу будинків З 2012 року на Хмельниччині не забезпечені пандусами понад тисячу будинків

1175 будинків та споруд Хмельницької області не мають доступності для маломобільних груп населення. Про це зазначено у звіті обласної програми забезпечення безперешкодного… Далі »