«Укрзалізниця» обіцяє повністю оплати лікування жінці, яка зламала ногу після аварії під Кам’янцем

Сьогодні вранці жінка, яка зламала ногу 27 травня, виходячи з поїзда після аварії на станції Нігин біля Кам’янця, повернулася до Києва. Квиток «Укрзалізниця» надала пасажирці безкоштовно. Для її зручності також виділили спеціальний вагон, облаштований підйомником для інвалідних візків, повідомляє прес-служба перевізника.

На вокзалі пасажирку зустрічали представники Укрзалізниці та карета швидкої допомоги, у якій постраждалу одразу відправили до залізничної лікарні ДОБ-1 у Києві.

Жінка розповіла, що під час події все було тихо та спокійно, ніякої паніки.

«Я дуже дякую «Укрзалізниці» за підтримку. Мене оточили увагою з усіх боків: на поїзд мене проводжали й дуже опікувались у лікарні і в дорозі, – розповіла пасажирка. – Почуваю себе не дуже добре: це відкритий перелом, і мене одразу відправляють до лікарні. Там заплановано операцію».

У ПАТ «Укрзалізниці» обіцяють повністю забезпечить постраждалій лікування в травматологічному відділенні залізничної лікарні.

Нагадаємо, 27 травня о 05:55 на станції Нігин Хмельницької області сталося зіткнення пасажирського поїзда з маневровим локомотивом вантажного поїзда. У результаті аварії стався схід одного пасажирського вагона та локомотива.

Як з’ясувалось, під час маневрування зіштовхнулися пасажирський потяг №139 сполученням Київ – Кам’янець-Подільський в складі 15 вагонів та вантажний потяг із 17 вагонами щебеню.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.