Кам’янецькі депутати провалили недовіру голові райради Бецу Кам’янецькі депутати провалили недовіру голові райради Бецу

Сьогодні під час 15 сесії Кам’янець-Подільської районної ради депутати намагалися висловити недовіру голові райради Борису Бецу. Ініціаторами рішення виступили зокрема… Далі »

У Кам’янці-Подільському створили гігантську вишиванку У Кам’янці-Подільському створили гігантську вишиванку

Сьогодні у Кам’янці-Подільському представили стилізовану мега-вишиванку. У міській раді розповіли, що розміри української сорочки становлять 4,5 метри довжини та дещо… Далі »

Децентралізація – шлях до успіху громад Децентралізація – шлях до успіху громад

Однією з найвагоміших реформ, розпочатих в Україні протягом останніх років, є, безперечно, реформа з децентралізації влади. Протягом останніх років відбувся… Далі »

Відсьогодні у громадському транспорті Хмельницького рахуватимуть пасажирів Відсьогодні у громадському транспорті Хмельницького рахуватимуть пасажирів

Протягом 18-25 травня у Хмельницькому відбудеться комплексне обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського пасажирського транспорту загального користування. Як повідомляє сайт міської ради,… Далі »

Продавець коштовних донецьких туалетів підняв на 22% ціну антрациту-фільтранту для Хмельницької АЕС Продавець коштовних донецьких туалетів підняв на 22% ціну антрациту-фільтранту для Хмельницької АЕС

ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 13 травня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Торгівельно-промислове об’єднання «Аріста» про закупівлю… Далі »

Поділ майна подружжя: хто більше Поділ майна подружжя: хто більше

Суспільство давно вже погодилось з тим, що сімейні пари можуть жити як чоловік та дружина без оформлення своїх стосунків шляхом… Далі »

У “Хмельницькгазі” підрахували збитки на крадіжках блакитного палива У “Хмельницькгазі” підрахували збитки на крадіжках блакитного палива

Впродовж опалювального періоду 2016-2017 років ПАТ «Хмельницькгаз» виявив 116 фактів незаконного споживання газу. Як повідомляє прес-служба компанії, зафіксовано 74 втручань… Далі »