Кам’янецькі депутати провалили недовіру голові райради Бецу

Сьогодні під час 15 сесії Кам’янець-Подільської районної ради депутати намагалися висловити недовіру голові райради Борису Бецу.

Борис Бец

Борис Бец

Ініціаторами рішення виступили зокрема представники ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода». Підтримав включення питання до порядку денного також голова РДА, очільник фракції БПП Василь Сукач.

«Якщо ми зараз не включимо до порядку денного це питання, я та моя фракція збираємо документи та просто залишаємо зал», – емоційно відреагував очільник райдержадміністрації.

У відповідь на це Бец назвав питання про висловлення недовіри «заговором проти нього» та різко відреагував на роботу Сукача, запропонувавши висловити недовіру голові РДА.

Проте, депутати не підтримали пропозицію Бориса Беца – за включення питання стосовно недовіри голові райради проголосували 25 із 32 депутатів.

Згодом у засіданні районної ради було оголошено перерву майже на годину.

Після консультацій «шальки терезів» перехилилися на бік Беца.

Шляхом таємного голосування за зняття голови райради проголосувало лише 16 депутатів, 15 висловились проти, один утримався.

Таким чином,  Борис Бец залишився головою Кам’янець-Подільської районної ради.

Як повідомляв НГП, на першій сесії райради перший номер «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та голова РДА Василь Сукач запропонував на кандидатуру представника партії «Відродження» Бориса Беца на посаду голови районної ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.