Головою Кам’янець-Подільської райради став екс-регіонал

Сьогодні у Кам’янці-Подільському відбулась перша сесія новообраної районної ради. Нагадаємо, що її сформували представники 8 політичних сил: вісім мандатів отримав «Блок Петра Порошенка «Солідарність», по 6 – ВО «Батьківщина» та «За конкретні справи», чотири депутати провели «Аграрна партія України» та «Відродження», 3 – ВО «Свобода» та по два депутати представлятимуть «Радикальну партію Олега Ляшка» і «Об’єднання «Самопоміч»

За півгодини до початку сесії депутатів зустрічали прихильники Всеукраїнського об’єднання «Свобода»: вони пікетували будівлю райради. За словами «свободівців», районна виборча комісія лише вчора зареєструвала новообраних депутатів та відразу призначила сесію, хоча, згідно із законом, про сесію мають попередити не менше ніж за 10 днів.

Також голова районної «Свободи» Володимир Барановський заявив про реванш старої системи та про «підкилимні договорняки», щодо обрання нового голови райради.

На сесію прийшло 34 із 36 депутатів. Головою секретаріату районної ради обрали представника РПЛ Віталія Бурбана. Головним питанням дня стало голосування за нового голову Кам’янець-Подільської районної ради.

Претендентів було троє – Ігор Гай, «Аграрна партія» (минулої каденції – член партії та фракції Партії регіонів), Микола Жоган, ВО «Батьківщина»(на минулих виборах теж був в рядах біло-сердечних, екс-голова райради) та Борис Бец, «Відродження» (2010 року – член партії та фракції Партії регіонів).

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

До слова, кандидатуру Беца запропонував перший номер «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та голова РДА Василь Сукач. Свого претендента на голову ради в президентській партії вирішили не висувати, а підтримати саме Бориса Беца.

У відповідь на таку пропозицію депутат від ВО «Свобода» Іван Громик заявив, що його партія категорично проти «регіонала» та нагадав про «Небесну сотню», Революцію Гідності та ще одного «відродженця» Геннадія Кернеса.

«Не грайтесь у велику політику і менше дивіться фільми про Верховну Раду», – парирував голова райдержадміністрації.

Після короткого обговорення, шляхом таємного голосування в першому турі Бориса Беца підтримало 16 депутатів , Миколу Жогана – 11, Ігоря Гая – 4, не підтримали жодного кандидата троє народних обранців.

В другому турі головою Кам’янець-Подільської районної ради таки обрали Бориса Беца. За нього проголосувало 24 депутата, Микола Жоган набрав лише 7 голосів.

Нагадаємо, що Кам’янець-Подільська районна рада під час Революції Гідності ніяк не реагувала на трагічні події в Києві, адже навіть не могла зібрати кворуму для проведення сесій.

Лише 27 лютого 2015 року Борис Бец попросив пробачення за дії Партії регіонів, до фракції якої він входив. Тоді ж фракція ПР у райраді перестала існувати.

Алла Бец, дружина новообраного голови районної ради, теж прославилась після падіння режиму Януковича: наприкінці лютого минулого року громадські активісти знайшли на ком’ютері пані Бец так звані «списки антимайдану». Таблиці зі списками осіб, що їхали на провладні масові заходи в Київ були видалені з комп’ютеру, однак їх вдалось відновити. Щоправда скандальну очільницю відділу культури райдержадміністрації так і не
звільнили, навіть після скарги на неї екс-губернатору Леоніду Прусу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. Це перша ластівка. Далі побачимо, що відбудеться в інших радах області. Якщо одні люди продаються за гроші, інші за якісь матеріальні вигоди, а решті елементарно не вистачає розуму і здорового глузду – то ХТО ЇМ ВИНЕН? Потім знов будуть плакати, що все не так і всі крадуть.

 2. реванш! а ви далі жуйте соплі.

 3. Свобода сама винна. Вони мали певний час свого голову РДА Барановського. І за його головувавання пан Бец як і інші риги дуже спокійно почували себе на своїх посадах.
  Він не звільнив ЖОДНОГО!!!!

 4. Барановський не зробив ничого! А тепер пікетують!Достатньо вакханалії!

 5. А КУДИ Б ВИ НЕ ПІШЛИ В ЖОДНІЙ ДЕРЖАВНІ СТРУКТУРІ НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ -ДУЖЕ ШКОДА . ТІ Ж ОБЛИЧЧЯ ТА Ж КОРУПЦІЯ ТІ Ж ЗЛИДНІ НАРОДУ НАРОД ГОЛОДУЄ НА ЛІКУВАННЯ ГРОШЕЙ НЕМАЄ .А МОЖНОВЛАДЦІ ЯК ЖИРУВАЛИ ТАК ЖИРУЮТЬ………….

 6. Нездари сволотівці тільки і вміють кричати, а толку ніякого.
  Накінець то переміг здоровий глузд і обрали достойну людину, яка буде працювати на користь громади, а не протоптувати бруківку з гучномовцями в руках, дратуючи оточуючих.

 7. Для тупих Свободівців , та авторів статті про 10 денний термін призначення сесії – пряма дія закону ,читайте недоумки ——-3. Першу сесію новообраної районної у місті, районної, обласної ради скликає відповідна територіальна виборча комісія не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради у кількості, яка забезпечує повноважність складу ради відповідно до статті 45 цього Закону. Перше пленарне засідання першої сесії відкриває голова зазначеної територіальної виборчої комісії, який інформує раду про підсумки виборів депутатів. З моменту визнання повноважень депутатів ради нового скликання рада обирає тимчасову президію з числа депутатів ради в кількості не більше п’яти осіб – представників партій (блоків), які набрали найбільшу кількість голосів на виборах. Члени тимчасової президії почергово головують на пленарних засіданнях ради до обрання голови ради. З часу обрання голови ради він веде пленарні засідання ради відповідно до вимог цього Закону та регламенту ради.

  {Частина третя статті 46 в редакції Закону № 812-V від 22.03.2007}

 8. БЕЦИ ще себе покажуть-чекай наступної сесії ремонти земля тендери гроші

 9. спитай в Ст Ушиці як він все розікрав

  • карти в студію, чи ти Вітька Хуйняк тільки п-ти можеш, заженем за хмари БЕЦІВ чи тільки пробздимо?

  • Підтверджую, злодій ше той. До того всього ше й наглота не образованна і хамло 80-го рівня

 10. БОРЯ І ВАСЯ вже закривають школи і лікарні-далі буде!

 11. І помагає їм Вітьок Х.

  • Бля, як ці Беги вже заїбали!!!

   • То сосіть довбоеби , що хотіли те і маєте.

    • А Бегу ніхто і не хотів. Його як і всіх районних депутатів поставили за допомогою підтасовки бюлетнів. Люди які були перші у списку не пройшли, а хто були другими номерами то пройшли. Висновок один, якщо незаконно дорвалися, то й незаконно прийдеться їх скидати. Третій майдан такий поблажлевий не буде!!!

   • Да розуму вам невистачає …

 12. Чем больше у людей на душе зависти,тем больше на языках гадости.

 13. Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал!
  Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята – HD17.RU

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.