Хмельницький курсант повісився на тенісній сітці – ректор академії Хмельницький курсант повісився на тенісній сітці – ректор академії

2 травня у Національній академії Державної прикордонної служби Україні імені Богдана Хмельницького виявлено тіло курсанта першого курсу факультету іноземних мов… Далі »

Помер син екс-мера Хмельницького Чекман Помер син екс-мера Хмельницького Чекман

Сьогодні помер 39-річний знаний хмельницький бізнесмен і син колишнього мера Сергій Чекман. Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, Сергій деякий час… Далі »

У Хмельницькому з молотка пішов недіючий торговельний центр “Європа” У Хмельницькому з молотка пішов недіючий торговельний центр “Європа”

У Хмельницькому торгівельний комплекс “Європа” з інфраструктурою (автостоянки, офіси, товарні склади) загальною площею 27,1 тис. кв. м був проданий на… Далі »

У Хмельницькому районі горіло підприємство з виготовлення поліетиленових виробів У Хмельницькому районі горіло підприємство з виготовлення поліетиленових виробів

У селі Ружичанка Хмельницького району сталася пожежа підприємства з виготовлення поліетиленових виробів. Як повідомляє ГУ ДСНС в області, сигнал на лінію… Далі »