У Хмельницькому з молотка пішов недіючий торговельний центр “Європа”

У Хмельницькому торгівельний комплекс “Європа” з інфраструктурою (автостоянки, офіси, товарні склади) загальною площею 27,1 тис. кв. м був проданий на торгах наприкінці квітня.

23_full

Про це повідомляється в системі СЕТАМ.

На реалізацію виставлялися триповерхова будівля з торгівельними залами, офісними та господарськими приміщеннями. Також на продаж пішли котельня і насосна станція поблизу ТЦ.

Стартова ціна становила 35,1 млн. грн. Однак кінцеву вартість об’єкта та самого покупця система СЕТАМ не розкриває.

Нагадаємо, що ТЦ “Європа” проіснувало два роки. Його запустило у 2012 році вінницьке ТОВ «Глоінвест», яке з вересня 2015 року знаходиться у стадії банкрутства. Загальні торговельні площі становили 23 тис. кв. м. Ринок розкинувся на 2,3 га і впритул дихав у спину діючим залізним контейнерам, куди давно звикли ходити за покупками хмельничани. За рахунок комфортних умов (крите приміщення, окремі торговельні площадки, тепло і на перших порах доступна орендна плата) спробували переманити до себе продавців із сусідніх «толкучок».

1

2

3

Намагалися перетягнути й покупців. Для них були створені спеціальні умови — містом курсували безкоштовні маршрутки, які привозили і відвозили до «Європи» всіх охочих. Крім цього, обласна влада побудувала нову автостанцію №6 біля самого торговельного комплексу.

У червні 2014 року ТК «Європа» закрився.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. СИМВОЛІЧНО РОЗПРОЩАЛИСЬ З ІЛЮЗІЄЮ !!!!!!!!

 2. Прекрасно побудований торговий центр. Саме такі ринки в Європі, в Китаі, в Турціі, сучасні і комфортні. Таких брудних і страшних будок нема ніде. Європа – це приклад справжнього професійного відношення до справи. Не собі в панчоху, не в нікому не потрібні яхти, а в справу вкладені гроші. Жаль, що наші радянські люди не доросли до такого рівня комфорту.

  • Що там яхти, в свій час (90-ті -:- початок 2000-их) власники цієї “Європи” (народилися у Вінниці; “основна” фірма була в Сіетлі; один із них син тодішнього Вінницького обласного прокурора) мали цілий флот “краболовів” (тоді найбільший у світі) та на півночі Тихого Океану здійснювали грабіжницький вилов в крабів. А як в карти грали (ще студентами у ІІ-ій половині 70-их робили “чес” в Криму та Сочі).

   • Ось (дивись вище) звідки “вкладені в справу гроші”.

    Згадав ще – Продівус (асірієць за походженням, батьки у ІІ-ій половині 1900-их прибули з Середнього Сходу та займалися у Вінниці біля залізничного вокзалу та базару ремонтом взуття; став народним депутатом; рідний брат після “відсидки” за рекет став міським депутатом) “кришував” рівненських та житомирських “бурштинодобувачів”.

  • недолуга робота власників та менеджера з реклами (зі всієї реклами мала чималі відкати та розміщувала рекламу там де було їй вигідно)..тому і збанкрутіла “Європа” …

   • Не будьте такими наівними, у них основна мета була не в тому, щоб ТЦ «Європа» працювала ефективно та давала прибуток. Їх метою якраз і було «швиденько вкрасти» гроші з кредитів та інших інвестицій на будівництво, а там хай ТЦ банкрутує і банки, які кредитували, забирають його за борги (я думаю, що керівництво цих банків-кредиторів теж брало участь в цьому).
    Аналогічна мета, тільки стосовно усієї України, дуже вірогідно, що була і у всіх «незалежних» влад України, особливо у «післямайданної».

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.