Відсьогодні у громадському транспорті Хмельницького рахуватимуть пасажирів

Протягом 18-25 травня у Хмельницькому відбудеться комплексне обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського пасажирського транспорту загального користування.

Як повідомляє сайт міської ради, обліковцями виступатимуть працівники та підготовлені студенти Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, який виграв відповідний тендер.

Харків’яни працюватимуть з мережею Хмельницького, яка складається з 48 автобусних маршрутів загального користування та 19 тролейбусних маршрутів. Пасажирообстеження проводитиметься табличним методом на всіх маршрутах міста.

Як писав НГП, на початку квітня 2016 року у Хмельницькому досліджували пасажиропотік у тролейбусах та маршрутних таксі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. “Мама, а он меня посчитал…” з мультфильму Київської кіностудії, яка в свій час створила багато шедеврів, в т.ч.: “Козаків”, “Ежик в тумане” …, а за незалежної (Від чого – Від здорового глузду?) України загинула.

  • Це ти ходячий труп, смердючий совок і відрижка минулого. А Україна завжди була і вічно буде!

   • Суперечити не буду, адже видатний американський письменик Марк Твен (Семюель Клеменс) в свій час сказав (переклад з англійської, пряма мова) – «Ніколи не сперечайтеся з ідіотами. Тоді ви опуститись до їх рівня…».
    Для інших: Це (“хамовита” репліка “Хмельничанина”) лише додатковий доказ (правда яскравий) того, що я сказав вище.

   • Феерический дол…б. Лозунги ничего не значат. Украина есть, и Слава Богу!!! Но некоторые социальные группы, по недоумию, просто тупо создают давление на ее целостность. Но деятельный недоумок хуже в 100 раз,чем осознанные группы сволочей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.