У квітні в Хмельницькому рахуватимуть пасажирів громадського транспорту

З 4 по 18 квітня у Хмельницькому будуть досліджувати пасажиропотік у тролейбусах та маршрутних таксі. Таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Обстеження проводиться для того, щоб встановити кількість пасажирів, що користуються громадським транспортом, та встановити яка ціна на проїзд буде вигідною для перевізників і прийнятною для хмельничан. Окрім кількості звичайних пасажирів також звертатимуть увагу на пільгові категорії.

11

У пояснювальній записці до проекту рішення зазначається, що це обстеження не потребує капіталовкладень і виділення коштів з бюджету. До Складу робочої групи входить 33 особи. Серед них представники всіх компаній-перевізників, громадських організацій чорнобильців, фахівці з управління економіки, начальник відділу аналізу даних статистики торгівлі та послуг Головного управління статистики в області, члени Ради Майдану да громадської ради при міській раді.

На час проведення моніторингу всі перевізники мають рухатись згідно з графіками.

Як зазначив виконуючий обов’язки заступника начальника управління транспорту транспорту та зв’язку Костянтин Костик,  облік пасажирів вестимуть водії транспортрих засобів. У кожного обліковця буде маршрутний лист, в який він вноситиме кількість пасажирів, що заходитимуть і виходитимуть на кожній зупинці. Члени робочої групи контролюватимуть правильність та правдивість цього обліку, заходячи в транспортний засіб на випадкових зупинках.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.