На Хмельниччині незаконно приватизовано землі охоронної зони старовинної пам’ятки археології На Хмельниччині незаконно приватизовано землі охоронної зони старовинної пам’ятки археології

Новоушицький відділ Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури виявив факт передачі у власність за підробленими документами 6 га земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики,… Далі »

За рік Хмельницька область посіла 12 місце у рейтингу губернаторів – ЗМІ За рік Хмельницька область посіла 12 місце у рейтингу губернаторів – ЗМІ

Видання “Ділова столиця” презентувало традиційний рейтинг голів облдержадміністрацій України за підсумками роботи у 2015 році. Згідно з ним, Хмельницька область… Далі »

У Хмельницькому може з’явитись ще один притулок для тварин У Хмельницькому може з’явитись ще один притулок для тварин

У відповідь на електронну петицію про створення притулку для бездомних тварин у міській раді зазначили, що, окрім переведення на баланс… Далі »

Хмельницьких чиновників хочуть привчити до економії – Перелік Хмельницьких чиновників хочуть привчити до економії – Перелік

Виконком Хмельницької міськради має намір затвердити граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп”ютерів Хмельницькою… Далі »

На озелення Хмельницького заплановано виділити 200 тисяч На озелення Хмельницького заплановано виділити 200 тисяч

На заходи з озеленення Хмельницького заплановано виділити 200 тис. грн. Про це йдеться у змінах до бюджету міста на 2016 рік, які… Далі »

Симчишин знайшов плюси від підвищення проїзду у маршрутках Симчишин знайшов плюси від підвищення проїзду у маршрутках

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин знайшов плюси від підвищення проїзду у міських маршрутних таксі. Про це він сказав в ефірі телеканалу… Далі »