На озелення Хмельницького заплановано виділити 200 тисяч

На заходи з озеленення Хмельницького заплановано виділити 200 тис. грн.

Про це йдеться у змінах до бюджету міста на 2016 рік, які депутати мають ухвалити 16 березня на черговій сесії

Зокрема, на посадку дерев і кущів в дендропарку “Поділля”, парку ім. І.Франка, в парку ім. М. Чекмана, в сквері ім. Т.Шевченка, прибережні смуги передбачено 140 тис. грн., озеленення вулиць: Кам’янецька, Чорновола, Проспект Миру, Свободи, Трудова, Інститутська – 40 тис.грн., знешкодження омели на деревах в дендропарку “Поділля” – 20 тис. грн.

Крім цього, на садіння квіткових рослин у квітнику на вул. Кам’янецька (транспортна розв’язка) у формі Державного прапора буде виділено 140 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. ПОДЕЙКУЮТЬ ЩО НОВИЙ ДИРЕКТОР ПАРКУ ІМЕНІ ЧЕКМАНА ЯКРАЗ І МАЄ ФІРМУ ПО ОЗЕЛЕНЕННЮ ТА РОСЛИНАМ……ЦІКАВО—-ХТО ВИГРАЄ ТЕНДЕР ТА ВІДМИЄ ГРОШИКИ….

    • А Галина Гулько подейкує, що Ви шановна НННООО, хвора на голову. Кому вірити?

    • НННООО не там риєте: озеленення це вид благоустрою. А благоустрій в місті контролює інший клан. Начальник відділу благоустрою спрямує ті грошики через підприємство на якому його дружина,знаходячись у відпустці по логляду за дитиною працює дистанційно і справно получає зарплату. І тесть в минулому директор всіх парків міста має свій інтерес. Тож не виключено що тендер виграє той хто їм буде вигідний.

  2. Скажу так: Проведеться озеленення кишень різного роду гнилі….

  3. гроші розкрадуть точно

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.