Хмельницькі аграрії мітингують у Києві Хмельницькі аграрії мітингують у Києві

Близько тисячі фермерів та представників різних сільськогосподарських асоціацій Хмельниччини увіллялись у багатотисячний мітинг під Парламентом. Вимоги незмінні: повернути спецрежим оподаткування… Далі »

У Хмельницькому “Вічний вогонь” запалюватимуть лише 5 разів на рік У Хмельницькому “Вічний вогонь” запалюватимуть лише 5 разів на рік

На сьогоднішній сесії міської ради депутати затвердили графік робити меморіалу “Вічний вогонь”. Тепер він працюватиме лише 5 днів на рік. 25… Далі »

Славутчан запрошують на регіональний мистецький форум Славутчан запрошують на регіональний мистецький форум

Мешканців м. Славути у найближчу суботу очікує незвичайне дійство. 19 березня у міському Палаці культури відбудеться регіональний форум «Культурний капітал… Далі »

Які категорії хмельничан отримають пільги на ЖКГ цього року Які категорії хмельничан отримають пільги на ЖКГ цього року

На сьогоднішній сесії міської ради депутати проголосували за надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям населення. Так сім’ї загиблих… Далі »

Депутати наклали заборону на спірну церковну ділянку у центрі Хмельницького Депутати наклали заборону на спірну церковну ділянку у центрі Хмельницького

Сьогодні на сесії Хмельницької міської ради було прийнято остаточне рішення щодо земельної ділянки на колишньому кладовищі на вул. Чехова, 48. Тепер там заборонено… Далі »

На що хмельницька влада витратить понад 300 млн. грн вільного ресурсу На що хмельницька влада витратить понад 300 млн. грн вільного ресурсу

На сьогоднішній сесії міської ради депутати ухвалили зміни до бюджету Хмельницького на 2016 рік. Так у 2016 році заплановано замінити… Далі »

Родичам загиблих хмельничан виділено 380 тисяч гривень – Перелік Родичам загиблих хмельничан виділено 380 тисяч гривень – Перелік

На сьогоднішньому засіданні міської ради депутати проголосували за нагородження Почесною відзнакою міської громади “Мужність і відвага” 22 загиблих хмельничанина. Члени їхніх… Далі »

На Хмельниччині “фірташівці” продовжують без відкритих торгів реалізовувати бюджетникам недешевий газ На Хмельниччині “фірташівці” продовжують без відкритих торгів реалізовувати бюджетникам недешевий газ

Із введенням в дію Закону України “Про ринок природного газу”, який запрацював з 1 жовтня 2015 року, вдалося започаткувати реальну конкуренцію… Далі »

На Хмельниччині досі продовжує зберігатися 254,6 т непридатних до використання хімікатів На Хмельниччині досі продовжує зберігатися 254,6 т непридатних до використання хімікатів

На початок 2016 року у Хмельницькй області кількість непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин становить 254,6 т. Про це… Далі »

На Хмельниччині за останні 5 років третину випускників медзакладів працевлатовано у ФАПи, які закриваються На Хмельниччині за останні 5 років третину випускників медзакладів працевлатовано у ФАПи, які закриваються

За 2011-2015 роки медичні навчальні заклади Хмельницької області підготували 2205 випускників – молодших медичних спеціалістів бюджетної форми навчання (2011 –… Далі »

“Подільські вісті” вирішили безповоротно розірвати відносини з владою “Подільські вісті” вирішили безповоротно розірвати відносини з владою

Хмельницька обласна рада на черговій сесії 21 квітня планує роздержавити газету обласного значення “Подільські вісті”. Про це зазначено у проекті… Далі »

У Хмельницькому на хабарі 36 тис. грн затримано майора ЗСУ У Хмельницькому на хабарі 36 тис. грн затримано майора ЗСУ

У січні 2016 року до працівників Управління захисту економіки (УЗЕ) ГУНП у Хмельницькій області звернувся військовослужбовець. Він повідомив, що начальник… Далі »