У Хмельницькому на хабарі 36 тис. грн затримано майора ЗСУ

У січні 2016 року до працівників Управління захисту економіки (УЗЕ) ГУНП у Хмельницькій області звернувся військовослужбовець. Він повідомив, що начальник окремого складу військової частини Збройних сил України вимагає від нього неправомірну вигоду на суму 3 тисяч американських доларів. За цю суму майор не доповість керівництву про факти розкрадання військового майна.

Про це повідомляє департамент захисту економіки Національної поліції України.

За зібраними матеріалами УЗЕ військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону  відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

У рамках досудового розслідування правоохоронці задокументували отримання майором ЗСУ частини хабара на суму 19 тисяч гривень, які він отримував від солдата протягом місяця.

14 березня працівники УЗЕ Національної поліції, військової прокуратури Хмельницького гарнізону Західного регіону та відділу внутрішньої безпеки Служби безпеки та групи швидкого реагування ГУНП у Хмельницькій області затримали посадовця на території військової частини.

За укриття фактів правопорушення та мовчання керівник отримав від колеги частину хабара у сумі 17 тисяч гривень.

Загальна сума отриманої начальником Хмельницького окремого складу військової частини Збройних сил України неправомірної вигоди склала 36 тисяч гривень.

Наразі посадовця затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу  України.

Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Що ж це за офіцери стали в незалежній Україні; не офіцери, а бізнесмени (в гіршому розумінні цього слова) якісь? Майор, впевнений, що офіцером він став вже за часів незалежної України (як, до речі, і більшість з тих генералів, яких зараз нещадно критикують). Так може … “справа в консерваторії”?

  2. В якій частині?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.