Канадські військові у Кам’янці-Подільському підготували 70 саперів за стандартами НАТО Канадські військові у Кам’янці-Подільському підготували 70 саперів за стандартами НАТО

Цього понеділка у Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, який дислокується Кам’янці-Подільському, відбувся черговий випуск канадськими інструкторами… Далі »

У зоні АТО загинув кам’янчанин Андрій Кухар У зоні АТО загинув кам’янчанин Андрій Кухар

Вчора ввечері неподалік села Покровське (Донецька область) під час виконання бойового завдання загинув подолянин Андрій Кухар. Чоловік був заступником командира… Далі »

Хмельниччині пропонують бренд «Зеленого серця України» Хмельниччині пропонують бренд «Зеленого серця України»

Ініціативна група пропонує подолянам концепцію позиціонування Хмельницької області як «зеленого серця України». У зеленому – відродження, натхнення, нова життєва можливість,… Далі »

У Кам’янці-Подільському представили новий сайт ЦНАПу У Кам’янці-Подільському представили новий сайт ЦНАПу

Сьогодні в прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради відбулась презентація офіційного сайту міського управління надання адміністративних послуг. За словами міського голови Михайла… Далі »

Державіаслужба назвала недіючий хмельницький аеропорт базовим у Західному регіоні Державіаслужба назвала недіючий хмельницький аеропорт базовим у Західному регіоні

Державна авіаційна служба України назвала недіючий хмельницький аеропорт базовим у Західному регіоні. При цьому констатувала, що летовище “вже багато років не… Далі »

Хмельницька область одержить 104 млн. грн на ремонт доріг Хмельницька область одержить 104 млн. грн на ремонт доріг

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл дорожнього бюджету на 2016 рік. Про це зазначено у ропорядженні уряду від 14 березня №154. Цьогоріч передбачені… Далі »

Кам’янеччина готова до посівної кампанії на 99% Кам’янеччина готова до посівної кампанії на 99%

Користуючись сприятливою погодою аграрії Кам’янеччини вчасно розпочали посівну кампанію – 2016. Про це повідомив сайт РДА. Першими приступили до посіву… Далі »

У Старокостянтинові свідоцтва про народження дитини видаватимуть у пологовому будинку У Старокостянтинові свідоцтва про народження дитини видаватимуть у пологовому будинку

З метою спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, згідно з відповідним наказом Міністерства юстиції України,… Далі »

Спроба №3 – на квітневій сесій Загородний може отримати двох заступників Спроба №3 – на квітневій сесій Загородний може отримати двох заступників

На чергову сесію Хмельницької обласної ради, яка відбудеться 21 квітня, виносяться кадрові питання з обрання заступників голови ради. Нагадаємо, що… Далі »