Хмельниччині пропонують бренд «Зеленого серця України»

Ініціативна група пропонує подолянам концепцію позиціонування Хмельницької області як «зеленого серця України». У зеленому – відродження, натхнення, нова життєва можливість, процвітання та нові починання. Це колір молодості, свіжості. Це зелене світло для життя, розвитку, відпочинку і бізнесу.

11

Бренд «Зелене серце України» вперше презентувала у червні 2015 року ініціативна група, до складу якої входили активні громадські діячі, представники успішних бізнесів на теренах Хмельниччини, молоді й амбітні державні службовці.

За неповний рік відбулося близько 50 презентацій бренду «Хмельниччина – зелене серце України» під час районних та регіональних заходів для різних цільових аудиторій. А ознайомлення міста із концепцією відбулась 17 жовтня минулого року під час ярмарку «Агро Паті» у Хмельницькому.

Вдалий брендинг допомагає яскравіше продемонструвати переваги території, дозволяє вдало конкурувати за інвестиції, фахові, економічні, культурні, туристичні потоки й спрацьовує на підняття позитивного іміджу міста.

Нагадаємо, на сьогодні власні бренди мають такі міста як Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Київ, Львів, Одеса, Кривий Ріг та інші.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А атомна станція, цементний завод та ще заводи, які забруднюють НС. Вони також зелені?
    Чим ми зеленіші від Львівської, Тернопільської, Франківської областей?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.