Завтра у кількох частинах Хмельницького не буде води Завтра у кількох частинах Хмельницького не буде води

29 березня з 9.00 до 15.00 у зв’язку з врізкою водопроводу буде перекрито водопостачання до будинків, розташованих на ділянках: від… Далі »

Аеропорт з обрізаними крилами Аеропорт з обрізаними крилами

Сіра шестиповерхова будівля пасажирського терміналу у міжнародному аеропорту “Хмельницький” сьогодні служить чи не єдиного згадкою про те, що тут колись… Далі »

На “музичний” довгобуд депутати облради підкинуть 1,5 млн. грн при потребі 23 млн. грн На “музичний” довгобуд депутати облради підкинуть 1,5 млн. грн при потребі 23 млн. грн

На будівництво музичного училища в комплексі з музичною школою на вул.Прибузька, 8 у Хмельницькому депутати обласної ради виділять 1,5 млн…. Далі »

За січень-лютий обсяги будівництва на Хмельниччині скоротилися на 21,1% За січень-лютий обсяги будівництва на Хмельниччині скоротилися на 21,1%

У січні-лютому 2016р. підприємства Хмельницької області виконалибудівельних робіт на суму 117,5 млн. грн, що на 21,1% менше порівняно з січнем-лютим… Далі »

Перед забороною КПУ хмельницькі комуністи переписали майно на благодійний фонд Перед забороною КПУ хмельницькі комуністи переписали майно на благодійний фонд

Хмельницька міська рада планує припинити право користування земельною ділянкою площею 438 кв. м для Хмельницького обласного комітету Комуністичної партії України, що на… Далі »

У 2015 році нардеп з Хмельниччини Бондар задекларував 70 тис. грн доходу У 2015 році нардеп з Хмельниччини Бондар задекларував 70 тис. грн доходу

У 2015 році народний депутат з групи “партія “Відродження” Віктор Бондар (191 виборчий округ) задекларував 70 тис. грн доходу. Копія декларації… Далі »