Перед забороною КПУ хмельницькі комуністи переписали майно на благодійний фонд

Хмельницька міська рада планує припинити право користування земельною ділянкою площею 438 кв. м для Хмельницького обласного комітету Комуністичної партії України, що на
вул. Гагаріна, 4/1.

Відповідний проект рішення з’явився на сайті міської ради.

Водночас право користування ділянкою комуністів має отримати благодійний фонд “Відродження Хмельниччини” терміном на 10 років. Підставою служить договір дарування приміщення, оформлений на благодійний фонд ще у серпні 2014 року.

kpu2

kpu

 

Згідно з даними майнових реєстрів, у 2015 році благодійному фонду “Відродження Хмельниччини” було подаровано п’ять приміщень у Славуті, Шепетівці, Білогір’ї, Ізяславі та Старій Синяві.

За відомостями Єдиного державного реєстру, благодійний фонд “Відродження Хмельниччини” зареєстрований у Хмельницькому на вулиці Ярослава Галана, 7. Засновником і кервником є Ігор Корнійчук.

Також на вулиці Ярослава Галана, 7 прописана ПрАТ “Хмельницька макаронна фабрика”, яку очолює Ігор Корнійчук.

Пан Корнійчук був першим секретарем Хмельницького обкому КПУ. Згодом він очолив обласну організацію Всеукраїнської громадської організації “Лівий марш: праця, зарплата, захист”.

Рік тому в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу” Ігор Корнійчук заявив, що “комуністи не будуть забивати останній цвях у кришку КПУ, яку взагалі не хочемо прикривати — не дочекаються від нас зміни назви партії, її статуту і програми”.

Як відомо, 9 квітня 2015 року Верховна Рада проголосувала за закон про заборону пропаганди комунізму та нацизму в Україні. Документ передбачає визнання комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років в Україні злочинним і таким, що здійснював політику державного терору, з відповідними наслідками для комуністичної символіки та пропаганди. Також злочинним визнається і нацистський тоталітарний режим.

Згідно з прийнятим законом, вся символіка та пропаганда нацизму, націонал-соціалізму, цих цінностей, будь-яка діяльність нацистських, фашистських угруповань в Україні заборонені.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Журналісти, стежте за новинами міста. В Хмельницькому нема вулиці Галана, вона перейменована на Марка Кропивницького.

 2. А я б ще перейменував і Хмельницький в … Мазепинськ.

 3. Як варіант – Мажопинськ.

 4. Привід для перейменування міста Хмельницького: Раджу згадати ганебні часи (60 -:- 90 роки ХVII сторіччя) підвасального Османській Туреччини недоброї пам’яті т.з. «Сарматського князівства», 1-им князем якого (всього їх за трохи більше 30 років було 2) був наймолодший син Богдана Хмельницького Юрко, відданий Богданом Османам за їх підтримку в заручники та вихований тами патологічним садистом, який любив дивитися, як з живих людей здирають шкуру, за що і поплатився (за такі тортури над чи то поляками, чи то євреями, на вимогу Польщі був переданий Туреччиною їй, де його четвертували). Тоді на підвладних цьому князівству (а в першу чергу Туреччині) землях Поділля (в основному – на територіях сучасних Вінницької і Хмельницької областей) за період його існування було винищено та / або забране в рабство майже усе місцеве населення. Після цього на землях Поділля т.з. «автохтонного» (це слово чогось дуже полюбляють наші націоналісти) населення не стало. Ще один прихований від широкого загалу історичний факт, який знають тільки фахівці, а саме – насправді Б.Хмельницький одночасно «ставив» на кількох союзників-господарів: Москву, Польщу, Крим тощо, а в останні роки свого життя таємно надавав перевагу туркам. І от так закінчилися ця його «любов» (остання).

  • Ти бува не перепив?

   • Це щодо чого? Якщо щодо перших двох моїх коментарів, то я просто “приколювався”. А щодо останнього, то це історичний факт (спитай у своєї вчительки в школі). До речі – столиця цього “Сарматського князівства” була біля Немирова (теперішня Вінницька область, а то може і географії не знаєшь). Та ні, певно знаєшь, там же відповідна горілка виробляється. Хоча, може і знаєшь, що горілка там виробляється, але не знаєшь, де Немирів знаходиться. А щодо вживання, так паска католична була ж.

 5. Фашисты дорвались до власти. Повылазило дер..мо из схронов, и почувствовало здесь хозяевами.

 6. А при чем тут переименование города, улиц? Вы забыли о главном: комуняне сохранили и уберегли собственность в самом центре города!
  Так наоборот – кричите УРА! новому меру.

 7. їхня власність, кому хотіли тому і подарували. В чому проблема?

 8. Вася! Так говорю же – УРА!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.