За січень-лютий обсяги будівництва на Хмельниччині скоротилися на 21,1%

У січні-лютому 2016р. підприємства Хмельницької області виконалибудівельних робіт на суму 117,5 млн. грн, що на 21,1% менше порівняно з січнем-лютим 2015 р.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Найбільше (60,9%) загальнообласного обсягу робіт виконано будівельними підприємствами Хмельницького.

Нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння становили 87% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний та поточний ремонти – 7,2% та 5,8%, відповідно.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. І це ще не “дно”. Буде ще “краще”. Причина у відсутності інвестицій (в т.ч. – зі сторони “омріяної” Європи та взагалі “Заходу”) та в значному зниженні сплатеспроможності населення внаслідок зубожіння його основної частини. А все це (доречі, як і “розквіт; сепаратизму та шовінізму), в свою чергу, є наслідком т.з. “Революції гідності” (я б перефразував – негідності). Насправді ж ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був «дикий» капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще «дикі ший» з «новими старими» олігархами. «Вор у вора дубинку украл». А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість (до тих, хто вже встиг накрасти) основної частини т.з. «низової» складової наших «революціонерів», тобто тих, хто безпосередньо «хуліганив» на майданах. І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інстинктів) мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою «іскрою» було те, що Янукович «зруйнував» надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в «омріяну» Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи (по суті – «нахаляву»), зразу добре зажити на Україні. В кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї «революції» якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.