На “музичний” довгобуд депутати облради підкинуть 1,5 млн. грн при потребі 23 млн. грн

На будівництво музичного училища в комплексі з музичною школою на вул.Прибузька, 8 у Хмельницькому депутати обласної ради виділять 1,5 млн. грн.

Про це зазначено у змінах до обласного бюджету на поточний рік, які розглянуть на черговій сесії 21 квітня.

У пояснювальній записці сказано, фінансування цього проекту планується проводити за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку; кошти обласного бюджету, як частка співфінансування, будуть спрямовані на  підключення газових мереж (газопровід середнього та низького тиску), підстанція для регулювання електричної напруги та внутрішні опоряджувальні роботи (улаштування каркасів для підвісних стель, облицювання плиткою, тощо).

Залишкова вартість проекту на 1 січня 2016 року становить 23,2 млн. гривень.

Як відомо, будівництво музичного училища в комплексі з музичною школою у Хмельницькому розпочалося 1989 році і було призупинено.

У 2013 році комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької облради уклало угоду з ПФ “Діта” (Хмельницький) на будівництво музичного училища в комплексі з музичною школою на вул. Прибузька, 8 у Хмельницькому загальною вартістю 21 млн. 776 тис. грн.

У 2015 році з обласного бюджету на довгобуд було спрямовано 15 млн.грн., що забезпечило проведення значного обсягу будівельних робіт, зокрема, утеплення фасаду, завершено 0-ий цикл концертного залу, улаштування стяжки підлоги, стель,  влаштовано металопластикові вікна та двері на 1-2 поверхах, побудовано котельню, частково влаштовано систему опалення, електропостачання та вентиляція.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.