У Старокостянтинові свідоцтва про народження дитини видаватимуть у пологовому будинку

З метою спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, згідно з відповідним наказом Міністерства юстиції України, у Старокостянтинівській центральній районній лікарні запроваджено новий сервіс. Він передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Старокостянтинівського районного управління юстиції документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини.

Для цього працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Старокостянтинівського РУЮ здійснюється виїзний прийом громадян у пологовому відділенні Старокостянтинівської ЦРЛ (вул. Пушкіна 47): вівторок – субота з 10-00 до 12-00 год.

Видача свідоцтва про народження проводиться:

за документами, прийнятими у вівторок-п’ятницю, – наступного дня з 10-00 до 12-00 год.;

за документами, прийнятими у суботу, – у наступний вівторок з 10-00 до 12-00 год.

Державна реєстрація народження дитини проводиться безкоштовно за письмовою або усною заявою батьків чи одного з них.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Не розумію, в чому тут “велике” досягнення цієї влади (яка насправді не чим не володіє)? Добре пам’ятаю, що коли напочатку 83-го року у мене в м. Хмельницькому народився старший син, то, не зважаючи навіть на те, що ми з дружиною не були прописані у місті (я був військовим), свідоцтво про його народження було урочисто (за це я щось офіційно тоді доплатив) видане під час виписки дружини с сином на 3-ій чи 4-ий день після народження сина. Комп’ютерів у роддомі тоді точно ще не було.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.