Канадські військові у Кам’янці-Подільському підготували 70 саперів за стандартами НАТО

Цього понеділка у Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, який дислокується Кам’янці-Подільському, відбувся черговий випуск канадськими інструкторами українських військовослужбовців, які завершили курс з виявлення, знищення (знешкодження) саморобних вибухових пристроїв. Загалом, за півроку канадські військові інструктори підготували за стандартами НАТО 70 українських саперів.

1

Про це повідомили у прес-службі Міноборони.

«Це вже п’ятий випуск висококваліфікованих спеціалістів, яких підготували за стандартами НАТО канадські інструктори. Сподіваюсь, що налагоджена дружня співпраця між нашими військовими триватиме і надалі, а обмін досвідом, насамперед бойовим, буде сприяти успішному виконанню завдань», – підкреслив начальник Центру розмінування Володимир Родіков.

Командир Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні майор Хюго Маркот зазначив, що військовослужбовці ЗС України високо мотивовані та патріотично налаштовані.

«Українські офіцери, сержанти і солдати з високим ступенем відповідальності ставляться до підготовки, прагнуть навчитися новому і поділитись своїми знаннями і досвідом з нами»,  – додав майор Хюго Маркот.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.