Хмельницька область одержить 104 млн. грн на ремонт доріг

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл дорожнього бюджету на 2016 рік.

Про це зазначено у ропорядженні уряду від 14 березня №154.

Цьогоріч передбачені держбюджетом кошти на розвиток дорожньої галузі будуть використані не лише на дрібний поточний ремонт та зимове утримання автомобільних доріг, а й на комплексні дорожні роботи.

Особливу увагу буде приділено якості виконаних дорожніх робіт. Згідно ухваленого урядом документа, на здійснення контролю стану автомобільних доріг та якості дорожніх робіт буде направлено близько 20 мільйонів гривень.

Хмельницька область одержить 104 млн. грн на ремонт доріг. За ці кошти планується відремонтувати автомобільні дороги державного значення: Житомир-Чернівці (загальний кошторис становить 30 млн. грн), Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка (35 млн. грн), Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів (16 млн. грн), Ярмолинці-Сатанів (5 млн. грн), Татарів-Косів-Коломия-Борщів-Кам’янець-Подільський (4,5 млн. грн), Гуків-Дунаївці-Могилів-Подільський (3,5 млн. грн), Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я (10 млн. грн).

Нагадаємо, 25 грудня Верховна Рада України ухвалила Закон “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, згідно з яким фінансування дорожньої галузі України на цей рік становить 6 млрд. 573,7 млн. грн.

Довідка НГП. У Хмельницькій області нараховується 7200 км доріг різного значення. 90% потребують капітального ремонту. До прикладу, капітальний ремонт дороги, яка з’єднує Хмельницьку і Вінницьку області, проводився 40 років тому.

Річна потреба у коштах на фінаснування доріг Хмельниччини становить 1,3 млрд. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. А який % від цієї суми вкраде Гнида?

  2. Хто такий Гнида?

  3. Загородний – гнида

  4. Що ж це за команда така в облраді, не можуть голову захистити, мовчать… Загородний людина добра і розумна, виробничник. Таких не багато у владі. Таким допомагати треба. Шановні украінці, ви любите тільки агресивних? Щоб матом до вас, щоб ви в двері вилітали? Щоб боялись не те слово сказати? Якщо вам потрібні злі керівники, то для чого вам добре життя? Чого ви вчіпились і цькуєте нормальну людину? Нормальні і так вже повтікали за кордон, залишилось іх мало. Вже не кажучи про те, що оббріхувати будь-кого гріх. Не ляпайте даремно язиками, відповідати прийдеться.

  5. Гнида – це очевидно гни…юк , а загородній це кінь , прошу ну плутати , хоча правди ніде не дінеш , – обидва сапоги пара

  6. Кінь-загородний нічого не зробив і не зробить

  7. кінь бездітний

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.