На що хмельницька влада витратить понад 300 млн. грн вільного ресурсу

На сьогоднішній сесії міської ради депутати ухвалили зміни до бюджету Хмельницького на 2016 рік.

Так у 2016 році заплановано замінити вікна та утеплити фасади у шістьох садочках №32, № 33, №48, №53, №56 та №20. На це передбачено 12 мільйонів 131 тисяча гривень. Також заплановані капітальні ремонти у приміщеннях садочків №25 та №43. Після цього там можна буде відкрити додаткові групи.

Окрім того на 2, 8 млн. грн. будуть облаштовані міні футбольні поля із штучним покриттям біля НВК №28, 9 та 7 та відремонтовано приміщення тиру у НВК №10.

В галузі охорони здоровя збільшено удвічі кошти на придбання медикаментів  – тепер це 11 млн. гривень. Тепер хмельничани забезпечені безкоштовним наданням першої невідкладної медичної допомоги дорослим та дітям на травматологічних пунктах міських лікарень . Окрім того триденне лікування пацієнтів у реанімаційних відділеннях міських лікарень тепер також безкоштовне. На це передбачено 8 млн.грн.

У сфері благоустрою запланований капітальний ремонт дендропарку “Подільський” включно із фонтаном за 2,7 млн.грн та капітальний ремонт доріжок, освітлення та загальний благоустрій в парку ім.Чекмана за 1,5 млн грн. Виділені кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна – 60,0 тис.грн.

Для ХКП “Електротранс” 2016 році заплановано придбання 3 нових тролейбусів на суму 12,6 млн.грн , обладнання для обліку наявності та руху транспортних засобів за 199 тис. грн та  система автоматизованої оплати проїзду 2 млн грн. На капітальний ремонт тролейбуса передбачено 950 тис. грн.

Щодо парків та скверів міста, то у 2016 в парку ім.Франка буде збудовано громадський туалет за 600 тис. грн. Також може з’явитись два нових парки: на проект будівництва парку Молодіжний виділено 60 тис. грн, а на проект парку по вул. Прибузькій між вул. Трудовою та Старокостянтинівським шосе  200,0 тис.грн .

На завершення реконструкції садочку №3 на пров.Жукова виділено 12 млн.грн. окрім того на завершення робіт по реставрації приміщення кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка по вул. Проскурівській,40 – 2,2 млн. грн, (продовження робіт по заміні покрівлі, улаштування вікон та дверей, сантехнічні роботи, електромонтажні роботи, встановлення системи блискавко-захисту).

У 2016 на капітальний ремонт, розчистку, з виготовленням проектно-кошторисної документації  для річки Плоскої передбачено  115,0 тис.грн. На проведення робіт, пов’язаних з поліпшенням технічного стану та благоустрою водойм міста (розчистка русла річки Південний Буг та її очищення від сміття під мостами) 200,0 тис.грн.

Окрім того цього року виділено по 5 мільйонів гривень на вигоготвлення проектно-кошторисної документації для будівництва навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32 та дошкільного навчального закладу на 120 місць за адресою провулок Шостаковича, 28-А. Також на добудову приміщення для 6 груп навчально-виховного об’єднання No1, по Старокостянтинівському шосе виділено 3 млн. гривень.

На сьогоднішній сесії також було прийнято рішення про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво автодорожного тунелю під залізничними коліями на перегоні Хмельницький-Гречани. Цей тунель об’єднає в цілісний об’єкт всі попередньо проведені роботи в районі вул.Геологів. Це найдешевший спосіб автомобільного з’єднання мікрорайону Гречани та вул.Західно-Окружної. Також буде розроблено документацію на будівництво дороги по вул.Мельникова від вул. Зарічанської до вул. Трудової.

Департаменту архітектури та містобудування передбачено кошти на план червоних ліній магістральних вулиць Хмельницького, детальний план території “Заріччя” та детальний план центральної частини міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. На що витратить??? Загородний купить собі квартиру в Києві!!

    • А яким боком Загородній до бюджету міста??? Симчишин коло Сабія купить, будуть один у одного ванну приймати)

  2. На Ружичній дитячий садок якщо збудують – честь і хвала. Чув як Симчишин сварив будівельників, щоб зробили все в цьому році.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.