Хмельницькі аграрії мітингують у Києві

Близько тисячі фермерів та представників різних сільськогосподарських асоціацій Хмельниччини увіллялись у багатотисячний мітинг під Парламентом. Вимоги незмінні: повернути спецрежим оподаткування аграріїв і припинити чергові спроби Уряду поспіхом спродати землі.

«Замість того, щоб йти у поля, ми знову змушені йти під парламентські стіни. Щоразу нас сюди приводить недолугий менеджмент держави. Як можна нищити чи не єдиний сектор, який дає Україні живу валюту? Якщо уряд не знає іншого способу наповнення бюджету, окрім того тимчасового, що спромігся вигадати, ми готові йому підказати, сівши за стіл переговорів. Але попри всі намагання нас не кличуть. Натомість готуються поспіхом розпочати ще й землю розпродувати. Сьогодні нас тут зібралось тисячі, аби не допустити чергового безглуздя, аби зберегти майбутнє для країни». – зазначив депутат Хмельницької  обласної ради, голова Хмельницької обласної організації Аграрної партії України Сергій Іващук.

1111

Мітингувальники пройшлися маршем повз профільні міністерства  і зупинились перед  Будинком Уряду з вигуками «Ганьба», «Ні – продажу землі», «Уряд – у відставку». Аграрії вимагають, щоб до них вийшли профільний міністр Олексій  Павленко, міністр фінансів Наталія Яресько та прем’єр Яценюк. Звернення з відповідними вимогами передане.  Протестувальники чекають відповіді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.