Які категорії хмельничан отримають пільги на ЖКГ цього року

На сьогоднішній сесії міської ради депутати проголосували за надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям населення.

Так сім’ї загиблих учасників бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах отримають пільгу у розмірі 50%, понад розмір пільги, що встановлена Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Таку ж пільгу у розмірі 50% отримають дружини або чоловіки померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (І та ІІ категорій). Ця пільга надається понад розмір пільги, що встановлена Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Разом ці пільги складають 100%. В Хмельницькому їх отримає 104 особи.

Також  пільгу на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 50% отрммають члени сімей загиблих учасників АТО. Їх у Хмельницькому 41.

Окрім того пільги на оплату комунальних послуг отримають троє осіб, яким було присвоєно звання “Почесний донор України”. Таких осіб у Хмельницькому троє: двоє отримають пільгу у розмірі 25%, а одна особа – стовідсоткову.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Справжня турбота про тих, хто заслужив шану і повага! А ви кажете, що Симчишин щось не те зробив. Ви подивіться на місто, на чистий беріг Бугу. Про людей почали турбуватися по справжньому.

    • Південний Буг забагато років не смердів і не дохла риба. Порядок. і вода чиста.

  2. Я сьогодні пішов в ЖЕК. Скажу чесно не був півроку. І знаєте, за півроку ЖЕК змінився. Люди бігають, шуршать, працюють. Керівник не курить на порозі, а людей приймає. Зробив заявку, до обіду приїхала бригада на виклик. Налякані. Кажуть мер всіх працювати заставляє.

    • Так, ЖЕКам залишилось існувати аж до липня. Чого б їм боятися мера чи когось іншого. Згідно чинного законодавства незабаром всі працівники цих установ – безробітні

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.