За рік Хмельницька область посіла 12 місце у рейтингу губернаторів – ЗМІ

Видання “Ділова столиця” презентувало традиційний рейтинг голів облдержадміністрацій України за підсумками роботи у 2015 році.

Згідно з ним, Хмельницька область та її керманичі Михайло Загородний (займав посаду голови ОДА з 6 березня до 18 грудня 2015 р) і Василь Процюк (перший заступник губернатора) напрацювали на 12 місце.

Хмельниччина виявилася останньою серед інших регіонів за динамікою сільського господарства – падіння в порівнянні з 2014 р становило12,3%. При цьому продукція тваринництва скоротилася на 3,6%, а рослинництва – на 15,5%. У тому числі картоплі було зібрано на 29,5% менше, зернових і зернобобових – на 16%, овочів – на 10,4%.

З іншого боку, область весь минулий рік зберігала лідерство з динамікикадрів, і за підсумками 2015-го тут було зафіксовано найменше скорочення чисельності штатних працівників – на 2,8%.

Також Хмельниччина увійшла в трійку регіонів з найменшим рівнем боргів із зарплати (в перерахунку на одного працівника), до п’ятірки – з найменшим рівнем боргів населення за ЖКП (на одного жителя), найнижчими темпами зростання споживчих цін і найбільшим зростанням в будівництві (на 8,9%).

Як вважає столичне видання, новому керівнику Хмельницької області доведеться звернути увагу на найвищу серед усіх мирних регіонів частку штатних працівників, відправлених у вимушені відпустки без збереження зарплати. У 2015-му вона становила 1,7% – це 3,8 тис. працівників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. загородний і прцюк – НЕВДАХИ! все провалили

 2. Загородний-лучший ex-губернатор за всю историю Хмельницкой области.И он,действительно хочет (и у него получится) изменить ситуацию в области к лучшему.Ну,Гереговцы и Тягнобоковцы-налетай !!!

  • літай сам.
   по рейтингу Симчишин був на 6 місці, Загородний на 7 місці, зараз вже 12 місце. Куди котимось

 3. Герега делает все для людей…в селах ..в городах!! А Загородний понты клеет…НО он уже проиграл! И он сам понял..ВСЕ! Песня спета

 4. загородний все провалив! ГАНЬБА

 5. Загородньому свиней пасти разом з Процюком, ця бідота можливо гроші великі не заробила але відтянула область на 12 років назад….звільняє людей, гнобить,лобірує інтереси кланів олігархів ……, а Процьк це шістка

 6. ЦЯ біднота( загородний і процюк вже купили квартири )..найбідніші….ВКрали в людей гроші

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.