За обстеження пасажиропотоку у транспорті Хмельницького візьметься харківський виш

Управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради 20 квітня за результатами тендера уклало угоду з Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом на проведення комплексного обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського пасажирського транспорту загального користування у місті.

Загальна вартість цієї послуги оцінена у 124,8 тис. грн, повідомляється у системі “Прозорро”.

Харків’яни працюватимуть з мережею Хмельницького, яка складається з 48 автобусних маршрутів загального користування та 19 тролейбусних маршрутів. Пасажирообстеження проводитиметься табличним методом на всіх маршрутах міста.

У підсумку місцева влада хоче отримати інформацію про кількість перевезених платних пасажирів та пільговиків; отримати пропозиції щодо оптимізації маршрутної мережі міста (в частині самих маршрутів: скорочення, подовження, об’єднання, закриття діючих та/або організації нових маршрутів); розрахунок річного обсягу перевезень за кожним маршрутом (режимом руху).

Також переможець тендера має надати рекомендації щодо розкладів руху на кожному маршруті, в розрізі режимів руху (час початку та закінчення роботи, кількість рейсів за годинами доби, інтервал в години «пік» та між «пік»).

Конкурентами на торгах виступили Дніпровський державний технічний університет, ФОП Дзюба (DEFgroup) і Товариство з обмеженою відповідальністю “А+С Україна”, пропозиції яких були дещо вищими.

Як повідомляв НГП, Хмельницький міськрайонний суд 9 березня призначив судово-економічну експертизу з підтвердження обгрунтованості підвищення тарифів на проїзд у міських маршрутках та автобусах.

Як відомо, у 2007 році Національний університет «Львівська політехніка» розробляв нову маршрутну мережу Хмельницького на замовлення управління транспорту. Розробники мали намір розвантажити інтенсивний рух на вулицях Кам’янецькій та Рибалка, ввести додаткові маршрути на автовокзал № 1 та у Лезневе.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Миєм гроші, скоро вибори….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.