Арештований активіст порадив всім “дочекатися закінчення спектаклю” Арештований активіст порадив всім “дочекатися закінчення спектаклю”

Заступник голови ГО “Хмельницький майдан” Анатолій Кравець та один із фігурантів справи з вимагання грошей Анатолій Кравець порадив всім “дочекатися закінчення спектаклю”…. Далі »

Мерія пропонує хмельничанам обрати кращий дизайн фасаду туалету у парку імені Шевченка Мерія пропонує хмельничанам обрати кращий дизайн фасаду туалету у парку імені Шевченка

У ході оголошеного управлінням житлово-комунального господарства конкурсу на кращий дизайн фасаду громадської вбиральні, розташованої у сквері ім. Т. Шевченка, надійшло… Далі »

У Загородного мають намір виділяти щорічно близько 1,5 млн. грн на підтримку підприємництва У Загородного мають намір виділяти щорічно близько 1,5 млн. грн на підтримку підприємництва

За рахунок коштів обласного бюджету мають намір виділяти щорічно близько 1,5 млн. грн на підтримку підприємництва Хмельниччини. Про це сказано… Далі »

Е-декларації нардепів від Хмельниччини. Найцікавіше Е-декларації нардепів від Хмельниччини. Найцікавіше

Народні депутати України від Хмельниччини подали свої електронні декларації за 2016 рік до Національного агентства з питань запобігання корупції. Вашій… Далі »

«Земельний король» депутат Кветко: 183 об’єкти нерухомості, 5 млн. грн подарунку та будинок в Чехії (Виправлено) «Земельний король» депутат Кветко: 183 об’єкти нерухомості, 5 млн. грн подарунку та будинок в Чехії (Виправлено)

Депутат Хмельницької міської ради, директор ТОВ «Прайм» Андрій Кветко задекларував 140 земельних ділянок у селі Лісові Гринівці, що у передмісті… Далі »