У Загородного мають намір виділяти щорічно близько 1,5 млн. грн на підтримку підприємництва

За рахунок коштів обласного бюджету мають намір виділяти щорічно близько 1,5 млн. грн на підтримку підприємництва Хмельниччини.

Про це сказано у проекті рішення про Порядок надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва.

Очікується, що вказана фінансова підтримка кожного року розподілятиметься між 9 суб’єктами господарювання.

В цілому, фінансування бізнесу за кошти обласного бюджету розраховане до 2021 року на загальну суму 7,5 млн. грн. Поланується профінансувати 49 інвестиційних проектів.

У департаменті економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА розраховують, що фінансова підтримка дозволить стимулювати суб’єктів малого та середнього підприємництва до внесення інвестицій в основний капітал, створити додаткові робочі місця, збільшити обсяги відрахувань до бюджетів усіх рівнів і державних фондів соціального страхування, а також сприяти реалізації пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку регіону.

Нагадаємо, що на одній із сесії обласної ради було затверджено Програму розвитку малого та середнього підприємництва Хмельницької області на 2017-2018 роки.

Як писав НГП, Хмельницька міська рада виділила 3 млн. грн з бюджету для компенсації відсоткових ставок за кредитами, взятих підприємцями.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.