Автошляхи Хмельниччини комісійно відстежать Автошляхи Хмельниччини комісійно відстежать

Починаючи із 24 квітня, представники Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, облавтодору та Нацполіції приступлять до весняного комісійного огляду автомобільних… Далі »

“Вишка” відкрила провадження у справі хмельницького “Спорт Сіті” “Вишка” відкрила провадження у справі хмельницького “Спорт Сіті”

Вищий адміністративний суд України відкрив касаційне провадження за скаргою Хмельницької міської ради щодо скасування семи містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у Хмельницькому на… Далі »

“Шлюб за добу”: у Хмельницькому визначилися з місцями реєстрації “Шлюб за добу”: у Хмельницькому визначилися з місцями реєстрації

У Хмельницькому можна буде провести державну реєстрацію шлюбу за скороченою процедурою у чотирьох місцях. Про це свідчить відповідний проект рішення… Далі »

За минулий рік “Хмельницькгаз” отримав 11 млн. грн збитків За минулий рік “Хмельницькгаз” отримав 11 млн. грн збитків

У 2016 році ПАТ  “Хмельницькгаз” отримав 10,7 млн. грн збитків. Як повідомляє прес-служба відомства, складна фінансова ситуація була спричинена виникненням заборгованості… Далі »

Костянтин Чернилевський: “Чергову хвилю популізму країна може не пережити” Костянтин Чернилевський: “Чергову хвилю популізму країна може не пережити”

Екс-кандидат у мери Хмельницького від влади Костянтин Чернилевський через півтора роки знову став вагомою політичною фігурою на Хмельниччині. 18 березня… Далі »