Виконком скасував документацію на будівництво двох багатоповерхівок у Хмельницькому Виконком скасував документацію на будівництво двох багатоповерхівок у Хмельницькому

Виконком Хмельницької міської ради скасував містобудівні умови та обмеження забудови двох земельних ділянок на вулицях Кам’янецька, 2а (ПП “Фінмаркет”) і М. Залізняка,… Далі »

Окружний адмінсуд заборонив «земельний» референдум за особистою вказівкою президента Окружний адмінсуд заборонив «земельний» референдум за особистою вказівкою президента

Окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону проводити референдум проти продажу сільськогосподарської землі за особистою вказівкою президента Петра Порошенка. Про… Далі »

Хмельницький у дослідженні прозорості 25 міст України Хмельницький у дослідженні прозорості 25 міст України

Найпрозорішими містами України є Кропивницький, Київ та Івано-Франківськ. Такими є результати пілотного аналізу прозорості та відкритості міст, який провели Transparency… Далі »

“Хмельницькводоканал” підняв тарифи на водопостачання та водовідведення “Хмельницькводоканал” підняв тарифи на водопостачання та водовідведення

26 квітня на засіданні Національної комісії прийнято рішення про змінення тарифів. Згідно з державним регулюванням у сферах енергетики та комунальних… Далі »

На базі Полонського фарфорового заводу планують створити нове підприємство з виготовлення керамічної плитки На базі Полонського фарфорового заводу планують створити нове підприємство з виготовлення керамічної плитки

27 квітня в приміщенні Полонського міського Будинку культури відбулись громадські слухання щодо будівництва лінії з виробництва глазурованого керамограніту на території… Далі »

Кам’янчанин зібрав унікальну колекцію склянок Кам’янчанин зібрав унікальну колекцію склянок

Окрім двох спортивних рекордів («Наймасовіші стрибки через скакалку» та «Наймасовіші заняття йогою»), які встановили у рамках відкриття турсезону, Кам’янець може… Далі »

Голова Хмельницької ОДА отримав першого заступника Голова Хмельницької ОДА отримав першого заступника

Першим заступником голови Хмельницької ОДА став Володимир Кальніченко, який отримав 9,57 балів. Про це свідчать результати конкурсу. Пан Кальніченко був… Далі »

Екологи констатують поверхневе забруднення вод річок Хмельниччини Екологи констатують поверхневе забруднення вод річок Хмельниччини

Протягом березня цього року в місті Хмельницькому спостерігалось забруднення атмосферного повітря діоксидом азоту та формальдегідом середньомісячні концентрації якого становили 1,6… Далі »