Виконком скасував документацію на будівництво двох багатоповерхівок у Хмельницькому

Виконком Хмельницької міської ради скасував містобудівні умови та обмеження забудови двох земельних ділянок на вулицях Кам’янецька, 2а (ПП “Фінмаркет”) і М. Залізняка, 1 (ФОП Зіта Босак).

Таке рішення сьогодні ухвалив колегіальний орган.

У коментарі НГП профільний заступник міського голови Андрій Бондаренко заявив, що попередній головний архітектор міста не мав права видавати таку документацію на зведення житлових будинків. Зокрема, основними порушеннями є будівництво у водоохоронній зоні, недотримання щільності забудови і сусідних приватних будинків, недотримання цільового призначення земельної ділянки.

“Очевидно, що в подальшому практика скасування містобудівних умов буде продовжена, зважаючи на цілу серію незаконних рішень колишнього головного архітектора (мається на увазі, Віктор Дунаєвський, який працював на займаній посаді протягом 2007-2016 років – НГП). Разом з тим, є ідея через виконком видавати містобудівні умови на нові об’єкти. Подібна практика вже діє у Вінниці”, – заявив Бондаренко.

Водночас заступник мера не відкидає, що вказані забудовники через суд оскаржуватимуть рішення виконкому. Однак він навів приклад забудови у мікрорайоні Озерна (вул. Панаса Мирного, 31/1), справу якої міська рада виграла у судах, домігшися скасування містобудівних умов та декларації на початок будівництва торгового центру.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. такого роду ідеї не мають права на життя,а ось варто,щоб міська рада не прикривала кримінального правопорушника дунаєвського,а роззула очі і подала цивільний позов в кримінальному провадженні на стягнення з нього шкоди,завданої такими підписами і тільки тоді можна буде говорити про законність в місті

    • Отдать его на перевоспитание Алиму и сыновьям. Оденут ему кастрюлю на голову и будут бить по ней пока не сознается за сколько подписи продавал гнида.

      • Очень нравится, что появляются здравомыслящие люди с хорошими идеями!!! Полностью поддерживаю.))) Готов предоставить кастрюлю в качестве гум. помощи)) и ведро на голову алима))))

    • Звичайно, і як можна швидше!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.