Скасовано містобудівні та декларацію про початок будівельних робіт на вул. Панаса Мирного, 31/1

22 березня вступила в дію ухвала Вінницького апеляційного адміністративного суду щодо будівництва двоповерхового торгового центру та кафе у мікрорайоні Озерна (вул. Панаса Мирного, 31/1). Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Міська рада знайшла невідповідності у документації забудовників. Проти будівництва виступали і мешканці сусідніх будинків. Люди неодноразово збиралися на акції протесту, зустрічалися з міським головою та його заступниками.

Вінницький апеляційний суд повністю відхилив апеляційну скаргу осіб, що збиралися будувати кафе та торговельний центр, на постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 25 січня 2017 року у справі за адміністративним позовом Хмельницької міської ради до управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних відносин Хмельницької міської ради, Державної архітектурно-будівельної інспекції України. У постанові йшлося про визнання незаконними та скасування містобудівних умов та обмеження забудови земельної ділянки, визнання незаконною та скасування реєстрації Декларації про початок виконання будівельних робіт.

Нагадаємо, 19 грудня 2016 року позивач, в особі Хмельницької міської ради, звернувся з позовом до Управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради, Державної архітектурно-будівельної інспекції України, в якому просив:

– визнати незаконними та скасувати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки від 03.06.2016 року № 134/ГП-25.1-04 взамін № 100/ГП-25.1-04 від 04.06.2014 року на будівництво торговельного центру з кафе на земельній ділянці по вул Панаса Мирного, 31/1;

– визнати незаконною та скасувати реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт, зареєстровану управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Хмельницькій області 08.09.2016 року за № ХМ 083162511570.

Постановою Хмельницького окружного адміністративного суду від 25 січня 2017 року адміністративний позов було задоволено.

Далі забудовники звернулись з апеляційною скаргою до суду, посилаючись на неповне з’ясування судом першої інстанції обставин, що мають значення для справи, а також невідповідність висновків суду обставинам справи. На підставі чого просить оскаржувану постанову скасувати та ухвалити нове рішення, яким відмовити в задоволені позовних вимог. Управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради надало суду відзив на апеляційну скаргу, у якій просило рішення суду першої інстанції залишити без змін, а апеляційну скаргу без задоволення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. владі та меру респект. зупинив ще одне проблемне будівництво в зеленій зоні.

  2. А хто відшкодує забудовнику витрати??? Йому ж хтось в особах міськради давав дозволи та інше???? Він на їх підставі у законний спосіб мав будувати. Який інвестор буде щось будувати, якщо спочатку місто дає всі дозвільні документи, а потім через суд скасовує, а винуватих як завжди немає. Це звичайне кидалово по хмельницьки.

    • це не кидалово, це наведення порядку в будівництві і збереження зелених зон. а дозволи видавав Черновецький і Дунаєвський

      • Я говорю про те що забудовник отримав офіційні документи!!!! Чому він повинен нести збитки від зміни ЗАКОННО обраної влади.??? Що ці краще чим ті??? Завтра прийдуть другі і по Вашій логіці мають забрати всі дозволи видані цією владою??Так про яку інвестиційну привабливість можна говорити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.