Фонд Порошенка впровадить медіатеки в освітніх закладах Хмельниччини з інклюзивною формою навчання Фонд Порошенка впровадить медіатеки в освітніх закладах Хмельниччини з інклюзивною формою навчання

Благодійний фонд профінансує впровадження медіатеки в освітніх закладах Хмельниччини з інклюзивною формою навчання. Сьогодні відповідний меморандум про співпрацю підписали голова… Далі »

Понад 40 аптечних закладів Хмельницького долучилися до урядової програми Доступні ліки” Понад 40 аптечних закладів Хмельницького долучилися до урядової програми Доступні ліки”

Понад 40 аптечних закладів Хмельницького долучилися до урядової програми Доступні ліки”. Про це повідомляє сайт міської ради. До Реєстру лікарських засобів, вартість яких… Далі »

Семенишин оскаржує в апеляції повернення свого заступника Семенишин оскаржує в апеляції повернення свого заступника

Головне управління Нацполіції України в Хмельницькій області оскаржує постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 6 березня, якою відновлено на посаді заступника… Далі »

Індекс корупції у Хмельницькому один з найвищих в Україні – дослідження Індекс корупції у Хмельницькому один з найвищих в Україні – дослідження

Хмельницький та Ужгород лідирують за поширенням корупції на місцях. Про це йдеться в дослідженні Міжнародного республіканського інституту щодо оцінки рівня… Далі »

На Хмельниччині у I кварталі інфляція зросла на 4,1% На Хмельниччині у I кварталі інфляція зросла на 4,1%

На Хмельниччині у I кварталі інфляція зросла на 4,1% порівняно з початком року. Як повідомляє Головне управління статистики в області,… Далі »