Індекс корупції у Хмельницькому один з найвищих в Україні – дослідження

Хмельницький та Ужгород лідирують за поширенням корупції на місцях.

рейтинг

Про це йдеться в дослідженні Міжнародного республіканського інституту щодо оцінки рівня задоволеності якістю життя жителів міст України.

На третьому місці, згідно з індексом частоти корупційних випадків, – Харків. А найнижчий його рівень – у Миколаєві та Сєверодонецьку.

За критерієм розвитку міста Хмельницький посів 4 сходинку. За рівнем задоволенням міською владою та мером Хмельницький зайняв 8 місце.

Також у дослідженні йдеться про рівень задоволення якістю життя жителів міст, про оцінку українцями роботи місцевої влади та відчуття безпеки.

Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту у 22 обласних центрах України, а також у містах Маріуполь та Сєверодонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 000 респондентів.

Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому становила 67,2%. Опитування було профінансовано урядом Канади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. А ось газета “Всім” ненахвалиться “своїм” мером і каже навпаки – що наш мер самий меристий мер.

 2. И Украина и Хмельницкий в лидерах. Правда это лидерство грустное, как и вся наша жизнь тут. (((((((

  • У нас навіть громадські активісти – корупціонери. Мав бути якийсь інший рейтинг?

   • І тут зцука Міщук відзначився, вірніше його зам, але ж яблуко від яблуні не далеко падає!

 3. то ж сашко на ф.б. постил фуфло про то шо он на первом месте.а тут на тебе прилетело.недаром артурчик полиграфом занялся.тут маса работы.

 4. А деж НАБу ? Чому одна Береза бореться з корупцією в ХМР ?

 5. брехун то й мэр.

 6. вы посмотрите как они землю пилят.на мизере голосов.(обратите внимание на фамилиии строители лобисты +сашко вчитель)под себя толкают.сами строят сами в комисиях сидят.

 7. А недавно, тішились що картавий і психічно хворий мер, найкраще бореться з корупцією на місцевому рівні, а виявляється що він іі очолює!!! Коли вже цією шайкою заціакавляться правовохоронні органи? Одна афера по басейну чого стоїть??? Збитки для місцевого бюджету мільйонні!

 8. Таке враження ніби коментують трохи туповаті люди.
  у Хмельницькому один з найвищих рівнів корупції на думку самих людей. Хмельницький – це органи місцевого самоврядування, обласна адміністрація, суди, прокуратура, поліція, ДАБІ, фонд держамайна, Держгеокадастр і багато інших установ.
  мера Симчишина люди 2 рік підряд в тому самому опитуванні назвали найбільшим борцем з корупцією. Люди сказали, що Симчишин бореться з корупцією саме краще по всій країні.
  Люди дали підтримку Симчишину аж 60% і тільки 6% сказали що не підтримують його.
  Обласну адміністрацію підтримує 1%, суди 16%, прокуратуру 12%.
  То робіть висновки і вчіться хоч трохи думати. Бо бути ідіотами не модно і не правильно.

  • об’єктивний навіщо ти пояснюєш, це 2-3 троляки пишуть. не треба звертати увагу на тролів. троль – це робота.

  • Та что ты так переживаешь. То серуны-конкуренты завистлывые пишут. Он бы еще Бурлика научил как кувалдой хряка шлепнуть на входе в администрацию. А то будку на входе развалили, а хряка работать не научили.

  • Все берут, только Симчишин борется, борется, борется.. А все берут!! Бля!! А он борется.

  • ПсевдоОб’єктивний, нащо “під мене косиш” ( вкрав один із моїх “ніків” ) ?
   Я так безграмотно не пишу і так відверто, якраз всупереч об’єктивності, владі “жопу не лижу”.
   Явно “за гроші” !

 9. Брали,беруть і будуть брати. Без різниці яка політична сила у керма. Бо ми панове даємо-як тут не брати.” Хай відсохне рука яка гребе від себе)))))”

 10. Ух ти, то в нас зароджується своя CosaNostra)))? І не дивно, коли прокурор будь-якого рівня отримує від людини повідомлення про кримінальне правопорушення та обзиває його “звернення громадянина”, це найкращі передумови для зростання злочинності )) , і що тоді говорити про іншу дрібноту(

 11. Все правда в цьому матеріалі, зайдіть в обласну лікарню, зайшли? Скільки грошей там потрібно залишити, а освіта? міліція, податкова, пенсійний, пожежники, архітектура, сама мерія, всі беруть і беруть завзято і нічого їм за це немає, і небуде. Але перше місце по корупціїї ставлю лікарям, давно потрібно медицину зробити платною, щоб кошти йшли в бюджет міста, а не в карман медикам.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.