У Хмельницькому презентували 10 проектів, які змінять місто У Хмельницькому презентували 10 проектів, які змінять місто

Сьогодні у Хмельницькому пройшов перший Форум економічного розвитку міста. Міський голова Олександр Симчишин презентував десять проектві, які планують в майбутньому… Далі »

Начальник колонії через суд конфіскував мобільний телефон у засудженого Начальник колонії через суд конфіскував мобільний телефон у засудженого

Начальник «Райківецька виправна колонія №78» через суд конфіскував мобільний телефон у засудженого. Таку ухвалу 27 березня винесла суддя Хмельницького міськрайонного суду… Далі »

Ще раз про будівництво на Кам’янецькій, 2 Ще раз про будівництво на Кам’янецькій, 2

Після публікації матеріалу щодо будівництва висотного будинку на земельній ділянці по  вул. Кам’янецькій, 2 до редакції НГП звернулось керівництво ПП… Далі »

На Хмельниччині лікарі виписали майже 20 тисяч рецептів у рамках урядової програми “Доступні ліки” На Хмельниччині лікарі виписали майже 20 тисяч рецептів у рамках урядової програми “Доступні ліки”

На Хмельниччині до урядової програми “Доступні ліки” долучилося 109 аптечних закладів, що мають у своїй структурі 192 аптечних пункти. Як… Далі »

У Симчишина кажуть, що підрядники ще не бралися за ліквідацію неякісного ремонту доріг У Симчишина кажуть, що підрядники ще не бралися за ліквідацію неякісного ремонту доріг

Управління ЖКГ Хмельницької міської ради повідомило, що після сезонного огляду стану вулично-дорожньої мережі міста візуально виявлено, що на деяких вулицях… Далі »

Рух “Чесно” включив до антирейтингу ярмолинецького суддю і кандидита до Верховного суду Рух “Чесно” включив до антирейтингу ярмолинецького суддю і кандидита до Верховного суду

150 із 382-х активних учасників конкурсу у Верховний Суд мають сумнівну репутацію та не повинні стати суддями нового Верховного Суду…. Далі »