У Симчишина кажуть, що підрядники ще не бралися за ліквідацію неякісного ремонту доріг

Управління ЖКГ Хмельницької міської ради повідомило, що після сезонного огляду стану вулично-дорожньої мережі міста візуально виявлено, що на деяких вулицях з’явились ушкодження дорожнього покриття у вигляді викришування шару асфальтобетонного покриття.

Про це у відповіді на запит повідомив начальник цього відомства Василь Новачок.

За його словами, на 13 квітня роботи з відновлення неякісно, відремонтованого минулого року асфальтобетонного покриття, не розпочались. Наразі виконуються роботи з негайної ліквідації пошкоджень дорожнього полотна після завершення зимового періоду.

“Поточний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі міста заплановано розпочати з 20 квітня”, – додав він.

Як писав НГП, наприкінці лютого цього року хмельницький міський голова Олександр Симчишин розкритикував роботу комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг міськвиконкому, а також інших підрядних оргнанізацій, які займалися ремонтом міських доріг у 2016 році.

Окремо мер доручив управлінню ЖКГ провести ревізію проведного ремонту хмельницьких доріг, відремонтованих минулого року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. племінника заступника мера треба давно гнати сраною мітлою з цієї посади !!!! а то зовсім обнагліли з дядьком Толею!!

    • ДА- ЗДАЄ АНАТОЛІЙ МАКАРОВИЧ СВОЇ ПОЗИЦІЇ. ПОСАДИ ЙОГО ЗІПСУВАЛИ ВЩЕНТ. З ПОРЯДНОЇ ЛЮДИНИ ПЕРЕТВОРИВСЯ В ХАПУГУ ТА БРЕХУНА. АЛЕ Ж ХИТРИЙ ЛИС.

  2. Тому і залишився в новому складі, що має досвід…

    • Количество ям после этой зимы шокировало всех водителей. Конечно, кроме, партийцев свободы. денег выделено было много, деньги на ямковых ремонтах были “освоенные” как надо. Кто виноват? Кто крал? ответ очевиден. власть.

  3. Під час ремонту доріг хмельницьке підприємство використало матеріали, які взялися невідомо звідки
    http://podillyanews.com/2017/04/27/pid-chas-remontu-dorig-hmelnytske-pidpryyemstvo-vykorystalo-materialy-yaki-vzyalysya-nevidomo-zvidky/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.