Хмельницький мер назвав ремонт доріг комунальним підприємством “халтурою”

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин розкритикував роботу комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг міськвиконкому (КП БРЕД), яке займалося поточним ремонтом міських доріг у 2016 році.

“Халтура”, яку виконав БРЕД, немає жодних пояснень. За таку якість роботи одразу необхідно відрубувати руки. Маєте час до серпня, аби усунути всі недоліки”, – звернувся мер до керівника КП Олега Нестерука під час виробничої наради, інформує ТРК “Місто”.

Автомобіль застряг на вул.Щербакова (М.Мазура). Фото з соцмереж

Автомобіль застряг на вул.Щербакова (М.Мазура) у Хмельницькому. Фото з соцмереж

Градоначальник зауважив, що гарантія на поточний ремонт становить не менше 3 років.

Крім цього, управління ЖКГ здійснить ревізію проведного ремонту хмельницьких доріг минулого року. Зокрема. дослідять тендерні закупівлі, проаналізують діяльність асфальтного заводу та звірять документацію технічного нагляду.

“В усіх договорах прописана відповідальність підрядних організацій за ремонт доріг. Тож, їм доведеться власним коштом латати автошляхи. З деякими із них міська влада попрощається, тому що прослідковується безвідповідальне ставлення до виконаної роботи”, – пояснив Симчишин.

Як писав НГП, комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому немає достатньо техніки на утримання доріг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 49

 1. Піар-хід перед черговим “засіллям” свободівців на посади в житлово-комунальному господрстві міста. З осені минулого року хмельничани бачили як мільони з міського бюджету заривалися в землю під гаслом “дороги європейського рівня”.
  А мер і його команда все споглядали не без вигоди для себе. Використали команду Нестерука, а тепер “вживають заходи”.
  Проте, їхні претенденти “в подметки не годятся” попередникам дорожного мистецтва. Чапайда хоч заробив на тому поприщі місце головного дорожника в Лабазюка на рівненських дорогах. А хмельничанам добра не чекати.

  • Дороги на яких проведено кап. ремонт нормально себе почувають, в статі йде мова про поточний (ямковий) ремонт, не підміняйте поняття.

   • Минулого року робили “капітально” вулицю В. Чорновола ШБУ – 56. Від переїзду біля “Принципа” якщо їхати зі сторони Раково “капітальний” асфальт зійшов зі снігом.

    • брешеш, людоморе, брешеш, там тільки 1 люк просів і дорога дуже в хорошому стані. Як і інші, що робив ШБУ – Проектна, Волочиська, Кутузова, Ланова, Московська, Клинова, Ганжі

     • капіталка на 99% в хорошому стані

     • Не бреши сам, я в раково живу, там просів не один люк. Не лялякай

  • Це треба було майже рік з половиною розбиратися?

 2. Фото дуже некоректне, вулицю Мазура, там роблять капітальний ремонт, того і все розрили. Через півроку там буде супер дорога

 3. Заст мера з ЖКГ дядя Толя Нестерук , керівник КП БРЕД (міськавтодор) племінник Алешка Нестерук , ДОРІГ НЕМА!!! ХТО З НИХ ВИНЕН???

 4. Та давно пора гнати того інтриганта комуняку Нестерука А. М., а то тільки імітація роботи і плітки зводити та кришувати свого племінника Олежку Нестерука, який у нього в підпорядкуванні. Скільки коштів вони відмили через КП “БРЕД”, то це жах…., почитайте висновок КРУ за 2012-2013 рік! Макарович тільки то і робить що лобіює інтереси будівельника Рауша… Симчишен гони іх подалі…..

 5. Необхідно негайно здійснити ревізію виконаних в 2015-2016р.р. дорожніх робіт з притягненням винних до відповідальності і особливо тих, хто здійснював технічний нагляд. А результати перевірки через тиждень доповісти громаді через журналістів. Подати на винних до суду з метою відшкодування збитків місцевому бюджету. Не сумніваюсь, що натендерили добре. Дороги в місті просто жах !

 6. У місті є проблеми, але вони вирішуються, я пам’ятаю, як коли асфальту взагалі практично не стало, і ремонтувати його ніхто не хотів, а зараз принаймні видно, що одразу взялись ремонтувати!!

 7. Симчишин тут роздає сильно. 2 вже вигнав, і сказав, що треба руки відрубати. Сильне відео: https://www.youtube.com/watch?v=Ueg3_KhnaF4

  • яник теж на камеру руки обіцяв рубати… це ми вже 26-й рік проходимо. дороги такими ще не бачив, наче путін з москалями та комуняками руку приклав))) а сьогодні бачив як тупо в лужу клали асфальт, чи ще щось. Це пиз..ць. халантність на виборах була.

   • Де фото як тупо в лужу клали?
    В мене на вулиці пройшла зима і дорога як нова. Так що це хто як робить. Нормальна робота, дорога супер.

 8. лабазюк бляха …дороги …ложив

 9. Скільки вже людей скаржаться на того Нестерука . а реакції нуль

 10. НЕС НЕ ПОДОЛАТИ .

 11. Нестеруку що за Леніна було добре, та і за Бандери не погано! Пристосуванець як і всі комуняки .. Треба буде, то анархістом стане.

  • Видуманий херой бандера не одному комуністу дав гарну посаду і пристроїв по житті!!! А лохів як завжди багато.

  • Брудом обливати Нестерука можна безкінечно, а кращого господарника який розгрібає комунальне болото важко знайти. А ви, ненависники Нестеруків, щось крім брудної слини в і-неті вмієте?

 12. Симчишен і вся його свободівська шваль – це халтура

 13. На моїй вулиці Кутузова зробили нову дорогу, зійшов сніг, дорога чудова і вже вся висохла, тільки грязна трохи.

 14. Причому тут Симчишин??? У всьому Путін винен!!!!!

 15. ГНАТЬ СТАРПЕРА В ТРИ ШЕИ . ОН УЖЕ ВСЕМ ПОДНАДОЕЛ И СЭМУ ВСЮ КАРТИНУ ПОРТИТ

  • Ай-ай! Запахло жареным. Пан Семчишин обделались и сразу совещание под прицелом видеокамер проводит. Грозный шибко, как будто и не при делах. Это ж сколько миллионов на дороги прос … ли под его чутким руководством!!! А теперь будет слюни пускать и наказывать пешек. Рыба гниет с головы – всем известный факт!!!!

   • ситуация примерно такая.
    Нестерука просто не интересует посада, зарплата, статус, или тем более забота о городе, благодарности, или прочая лабуда))- его интересует “бизнес” при помощи посады. Только так, и не как иначе.
    Симчишин, как минимум, это понимал, оставляя его. существовали конечно, какие то “группы интересов” и интересанты, которые влияли на принятии решения-кто будет смотрящим за распилом пару сотен лимонов годовых.
    При том, дедушка Н, выторговал себе поболее долю, чем имел при Мельнике, учитывая “специфику молодой команды”. работа ” где срут в мозг”, выносят мозг.

    • Покажіть хоч один бізнес Нестерука. Думаю не зможете, бо його немає

     • Бизнес его-это бюджет ЖКГ. партнеры-городская власть. в убытке жители города

   • то давайте розпочнемо з Порошенка, але дії, а не як Ви шановне товариство любите, лише по клавіатурі строчити…

    • Розпочати можна)). альтернатива? начать надо с “себя”. вы спросите простого гражданина на улице про власть- он конечно заскулит ” воры, негодяи..”, а когда этот же гражданин обсуждает со своим другом или семьей знакомого чиновника, который ездит на крутой машине.., то обычные слова” вот он берет.., и я бы брал, будь на его месте.

 16. Десь по осені нам відремонтували вулицю Зеньковського в Книжківцях, з тротуарами, огорожею. Пройшла зима і дорога як нова. Так що це хто як робить. Нормальна робота, дорога супер. Погана – полізла.

  • це точно, в нормальних місцях де нормально роблять – нормальна й експлуатація

 17. Вулиця Московська – дякуємо.

 18. ОТ ТАКІ ОЗЕРА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

  https://www.youtube.com/watch?v=XVMpOEl89HI

 19. АХАХАх, лексуси купуйте як всі нармальні роблять й всьо буде окей!)

 20. Нормально все

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.