Мерія визнала, що у КП БРЕД нестача техніки, щоб ремонтувати хмельницькі дороги

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому немає достатньо техніки на утримання доріг.

“За розрахунками, це підприємство, яке обслуговує 428 км доріг, повинно мати 24 одиниці техніки, а має лише десять. В умовах цьогорічної зими обслуговувати місто дуже складно”, – сказав заступник міського голови Анатолій Нестерук в інтерв’ю газеті “Проскурів”.

Водночас, за його словами, цього року за кошти міського бюджету парк КП БРЕД поповниться двома піскорозкидачами, грейдером та універсальним автомобілем з прибирання сміття біля бордюрів.

Як відомо, у попередні роки КП БРЕД, здебільшого, здйснював поточний ремонт вулично-дорожної мережі Хмельницького. Капітальний ремонт доріг дістався приватним структурам.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 16

 1. А скільки коштів освоює “БРЕД”? А хто очолює КП “БРЕД” ким керує пан А. Нестерук? А як ціни на ремонт завищуються підприємством? Чому про це не шановний Макарич не розповідає?

 2. Виключно всі дороги у місті повинно ремонтувати це підприємство без тендерів. В дійсності до нас запустили лабазюкоподібні фірми, які відбили чимало коштів з міського бюджету. А що, в 2016 році наша мерія не знала, що це КП не спроможне на якісне виконання статутних зобов”язань ? Пан Нестерук спав цілий рік ?

 3. Анатолій Нестерук, підлабузник вищої гільдіі (старий комуняка), а керує він Нестеруком Олегом своїм племінником, який є директорм КП “Бред”. Гроші відмивають шалені….. Питання, чому Симчишен не розжене сімейний підряд? Відповідь, в долі і в схемі!

 4. Макарич злодій , хабарник і брехун і йому вже давно потрібно на заслужений . 62 як не як . СТАРПЕР

 5. а безкоштовним сколом засипати найбільш небезпечні вибоїни що не дозволяє? на цьому не заробиш?

 6. Цей Нестерук, дуже хитра и корисна людина!!!!!!!

 7. Цікаво, а скільки цей Макарич віддає Симчишину відмитих грошенят???????? Мабуть досить, як що тримають. Ганьба Симчишину, сам по вуха в корупції!!!!!! А як гарно розповідав перед виборами!!! Да я…….., да ми…………., да ми поборемо……, Ми зупиню…….. і т.д………..

  • знаючі люди кажуть, що кожен місяць Нестерук віддає меру по 50 мільйонів доларів і вже купив йому дачу на Сейшелах

  • “Свободі” (Семчишину) то же гроші потрібні…

 8. Говорити не робити!!!

 9. Той макаронович уже всіх достав , гнати цього старпера в шию

 10. Почувши перший раз назву КП “БРЕД” впав зі сміху ))))) Як яхту назвеш так вона і попливе. Думаю, що треба почати з перейменування……. до прикладу КП ім. Бандери. Під гаслом “Бандера прийде – порядок наведе” Тільки ось відповіді, як мертвий може навести порядок досі нема.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.