Ще раз про будівництво на Кам’янецькій, 2

Після публікації матеріалу щодо будівництва висотного будинку на земельній ділянці по  вул. Кам’янецькій, 2 до редакції НГП звернулось керівництво ПП «Буд Кепітал Менеджмент» з роз’ясненням власної позиції.

Директор вищезгаданого приватного підприємства Юрій Рибак зазначив, що на земельній ділянці за адресою Кам’янецька, 2 планується будівництво 25-поверхового житлового комплексу, котрий буде складатись як з комерційних приміщень: магазинів, салонів, кафе, ресторанів тощо, так і з 195 одно-, дво-, трикімнатних житлових квартир.

Будинок міститиме дворівневий підземний паркінг та перші два поверхи комерційної площі.

5

Оскільки будівництво займе майже всю площу ділянки, велику увагу забудовник планує приділити благоустрою набережної зони Південного Бугу.

Сам будинок споруджуватиметься з дотриманням нових технологій, матиме три системи пожежогасіння, систему протизадимлення.

Оскільки комплекс планується висотою у 25 поверхів, як і в житлових, так і в комерційних приміщеннях буде електрична система опалення. Функціонуватимуть два грузо-пасажирські та один пасажирський ліфт.

Для мешканців будинку забудовник передбачає облаштування над комерційними площами одного-двох поверхів зони відпочинку, де зможуть гратися діти та проводити час дорослі.

6

Слід наголосити, що у кожному будинку, котрий здає забудовник, він виділяє декілька квартир сім’ям учасників АТО. Але родинам бійців цілком конкретного підрозділу – роти вогневої підтримки 90-го аеромобільного батальйону ЗСУ.

За свою коротку історію військовослужбовці батальйону встигли побувати на багатьох найгарячіших ділянках фронту. Його бійці захищали термінали Донецького аеропорту та його околиці, селища Піски, Опитне, Водяне, а також промзону Авдіївки. За невелику історію 90-го аеромобільного батальйону більше сотні його бійців нагороджені орденами, двоє стали Героями України. Ім’я одного з Героїв, старшого лейтенанта Івана Зубкова, сьогодні носить батальйон.

У новозбудованому будинку навпроти ЦУМу по вулиці Проскурівській ключі від квартири отримали діти Івана Зубкова.

Новоселами 25 поверхового будинку стануть ще декілька сімей бійців цієї легендарної роти. Причому тих, хто отримає квартири, визначатимуть самі ветерани підрозділу, яких, до речі, після легендарної оборони Донецького аеропорту залишилось в живих лише 27 наших земляків.

Взагалі концепція будівництва висотного будинку виникла близько трьох років тому, наголошує забудовник. Вивчались можливості, збирались дозвільні документи.

Більше того, це буде перший в західній Україні будинок з такою висотністю, тому цілком може стати певною візитівкою нашого міста.

Юрій Рибак зазначає, що підприємство досить уважно та ретельно підійшло до оформлення дозвільних документів, які на сьогодні є всі на руках. Проектували будинок спеціалісти, котрі уже мали подібний досвід будівництва.

1

22

3

4

Перші забивні палі ввійдуть в ґрунт вже у травні цього року, а завершити будівництво забудовник планує у 2020 році.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Чудовий проект, чому не порадитись з громадою і не продати забудовнику земельну ділянку ?

  2. Якась трошки “муть”, здається усе гарно, але є одне але. Проста математика – квартир 195, паркінг на 42 машино-місця, а території вільної біля будинку 2 сотки залишається. Виникне величезна проблема з парковкою, адже в районі будинку побуту паркуватись майже ніде.

  3. Хоча подивившись тільки що на гугл меп, проблему парковки можна вирішити за рахунок впритул збудованих приватних будинків, власникам запропонувати квартири, але потрібно поспішати тому, що прописаних в одному будинку з кожним днем збільшується у геометричній прогресії.

  4. те, що на малюнку точно КАмянецька, 2?

  5. Як може бути для 195-ти квартирного будинку паркінг на 42 машино-місця (в середньому 0,2 авто на квартиру), це при тому, що передбачається ще чималенька площа на комерційні приміщення. А інші авто на набережній паркуватись будуть?
    Можливо і з точки зору наших недолугих дбн-ів цей проект і пройшов держекспертизу, але з точки зору логіки, такий об’єкт в центрі міста будувати не можна. Тільки за умови зведення багатоповерхового паркінгу поряд, і до будівництва будинку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.