Рух “Чесно” включив до антирейтингу ярмолинецького суддю і кандидита до Верховного суду

150 із 382-х активних учасників конкурсу у Верховний Суд мають сумнівну репутацію та не повинні стати суддями нового Верховного Суду.

Таких висновків дійшли активісти Руху ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй Суд.

До антирейтингу потрапили ті претенденти, які ухвали сумнівні рішення, причетні до корупції або порушення прав людини, мають непрозорі статки, що не відповідають доходам, або які були помічені у неетичній поведінці, мають родинні та комерційні зв’язки, що можуть призвести або призводили до конфлікту інтересів.

Серед суддів, яким активісти дали негативну оцінку, опинився кандидат на посаду судді касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду і діючий суддя Ярмолинецького районного суду Андрій Соловйов. Запитання громадськості викликали статки законослужтеля.

Відповідно до виправленої декларації за 2015 рік, у судді Соловйова наявні готівкові кошти у розмірі 82 тис. доларів. Крім цього, у деклараціях за 2014 та 2015 рік відсутні відомості про наявність у судді права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

Рух ЧЕСНО звертає увагу громадськості та членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів на учасників антирейтингу, які мають сумнівну репутацію та не повинні стати суддями Верховного Суду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.