“Вишка” відкрила провадження у справі хмельницького “Спорт Сіті”

Вищий адміністративний суд України відкрив касаційне провадження за скаргою Хмельницької міської ради щодо скасування семи містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у Хмельницькому на вул. Прибузька, 5/1, виданих ТОВ “Торгівельний Центр “Прибузький” (житловий комплекс “Спорт Сіті”).

Про це свідчить ухвала від 4 квітня.

Хмельницька влада оскаржує постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 6 жовтня 2016 року та ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 1 березня 2017 року.

Як писав НГП, позивач в окружному адмінсуді Хмельницього вказував, що земельна ділянка на вул. Прибузькій, 5/1 знаходиться в рекреаційній зоні «Р-2 Зона зелених насаджень загального користування», на якій, відповідно до містобудівної документації, не дозволено розташовувати багатоповерхові багатоквартирні житлові будинки.

Натомість суд першої інстанції акцентував на рішенні сорок восьмої сесії Хмельницької міської ради №94 від 04.03.2015 р. затверджено проект розміщення житлово-громадської забудови на короткостроковий період до 2020 року, з наступним оновленням генерального плану та коригуванням плану зонування території міста. Відповідно до плану зонування території Хмельницького (коригування), який є у складі вищевказаного проекту, земельна ділянка на вул. Прибузькій, 5/1 відноситься до вторинної зони ділової, громадської та комерційної активності районного значення (Ц-2).

Вінницький апеляційний адміністративний суд залишив рішення хмельницького суду без змін.

За даними ЄДР, засновником і бенефіціаром ТОВ «Торговельний центр» «Прибузький» є Ярослав Бляхарський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Городская власть понты гонит. Уже давно все решено. А суды это пыль в глаза “типа боремся” На самом деле пройдут все инстанции суда, но решение будет одно и тоже. Только лишняя трата бабок застройщика, что отобразится на благоустройстве территории. А продажа площадей идет полным ходом.

  • Ты сам продаешь? Или только на вентилятор набрасываешь?

   • Абгаша, а тебе за яку ціну продався? Я б на місці тих, хто купив, витребував з тебе гроші назад, бо дуже примітивно ти їх відробляєш.

    • Продаются только жалкие инженкришки типа тебя и городские архитекторы с депутанами из горсовета. А мы пишем от души по велению сердца.

     • А тебе “зачепило”…! Але не забувай, що ти не Сатурн.

      Кому ти 3,14здиш (явно ж видно, на кого ти “працюєш”)?

      І хто це ми? В тебе ще і манія (звернись до психіатра)?

    • Зацепить может только ненужных инженеришек, а нам татарам все равно, что отступать бежать, что наступать все равно бежать.

     • Більше сперечатися з тобою смислу не має, адже Марк Твен сказав – «Ніколи не сперечайтеся з ідіотами… ».
      А тут ще і продажний…
      Та я і не сперечався, все наведене тут мною для інших. А розумні давно вже все зрозуміли…

     • Марк Твен Марк Твеном, а мої предки козаки про таких як ти казали: “Йому хоч сци в очі…”.

    • подібне рішення суду має бути і по двох шестиповерховим будинкам по вулиці Городній… прямо в парковій зоні їх Валентин Рауш побудував… і дуже дорого продає квадратні метри..і не париться що багато кущів та дерев прийшлося викорчувати..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.