Фірма, близька до депутата-“бютівця”, виграла апеляцію у справі “Спорт Сіті”

Вінницький апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу Державної архітектурно-будівельної інспекції України на постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 6 жовтня 2016 року у справі “Спорт Сіті”.

Таке рішення сьогодні зачитала головуюча Людмила Граб, відео якого виклала у соцмережі активістка Альона Береза.

Таким чином, вінницький суд залишив без змін рішення Хмельницького окружного адміністративного суду. Тобто фірма-забудовник “Торгівельний Центр “Прибузький” повернула дію семи містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у Хмельницькому на вул. Прибузька, 5/1, які раніше скасувало управління ДАБІ.

“Дабівці” наполягали на тому, що земельна ділянка на вул. Прибузькій, 5/1 у Хмельницькому знаходиться в рекреаційній зоні «Р-2 Зона зелених насаджень загального користування», на якій, відповідно до містобудівної документації, не дозволено розташовувати багатоповерхові багатоквартирні житлові будинки.

Натомість суд першої інстанції акцентував на рішенні сорок восьмої сесії Хмельницької міської ради №94 від 04.03.2015 р. затверджено проект розміщення житлово-громадської забудови на короткостроковий період до 2020 року, з наступним оновленням генерального плану та коригуванням плану зонування території міста. Відповідно до плану зонування території Хмельницького (коригування), який є у складі вищевказаного проекту, земельна ділянка на вул. Прибузькій, 5/1 відноситься до вторинної зони ділової, громадської та комерційної активності районного значення (Ц-2).

За даними ЄДР, засновником і бенефіціаром ТОВ «Торговельний центр» «Прибузький» є Ярослав Бляхарський. Бляхарський дуже популярний серед середовища будівельників міста — на нього зареєстровано десятки фірм. Серед них ЖБК «Буковинський квартал», ЖБК «Парадіз», ТОВ «Житлоплюс». А ось ЖБК «Меблевий» Бляхарський заснував разом із батьком депутата Хмельницької міської ради Анатолієм Скочелясом.

Пан Бляхарський напряму пов’язаний з депутатом від «Батьківщини» Олександром Скочелясом — працює юристом у ТОВ «Український будівельний капітал» (UBC), одним із засновників якого є Скочеляс.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 36

 1. Нарешті. Все гризли сумніви, брати там квартиру чи ні. Берьозі салют. Молодці!

  • Хочу підпортити настрій тих, хто так тішиться щодо цього рішення. Попередньо ми були попереджені щодо такої позиції цієї колегії. Тому від сьогодні просто додалося додаткової роботи. Сподіваюсь нікого не розчарувала… все тільки починається. А сьогоднішня кавалькада директора ТОВ “ТЦ”Прибузький” та його третіх сторін всебічно буде висвітлена… не сумнівайтеся.
   Сьогоднішнє рішення касаційне щодо Ультрасервіс тому гарний приклад, що коли забудовник нахабний заробітчанин 😉

 2. Більше б здивувало, якби він програв, і почав займатися проблемами виборців, а так не має часу бідний з цими клопотам, і взагалі , чому не пишете прізвища, може б виборці почали відкликати таких ділків-депутатів, які прийшли в раду бабло гребти лопатою!

 3. Не буде дивним, якщо, з часом, цьому Ярославу Бляхарському буде присвоєно звання почесного громадянина міста Хмельницького. При владі організоване злочинне угруповання.

  • Два моменти:
   1) усі повинні перестати давати хабарі
   2) риба гниє з голови: розстріляти парочку можновладців з центральних органів влади.
   І одразу все стане чудово!!

 4. Правильне рішення суду! А то одним можна іншим зась, політику подвійних стандартів потрібно припиняти! Спочатку на аукціоні в 2013 року взяв землю для будівництва, а в 2017 році кажуть що не можна будувати бо рекреаційна зона, хоча поряд роздали інші ділянки іншим особам.

 5. Поки не знайдуть потоки фінансівання цих проектів, а це видно на початку, так як фінансування за рахунок придбання житла розпочинається після зведення фундаментів, будуть плодитись незаконні забудови і судді будуть на стороні забудовника. Фактор заохочення діє магічно.

 6. Правильне рiшення !!!! Неможна так вчиняти з пiдприэмцями ,пiдприэмствами та людьми якI iнвестуввли в будiвництво ! А суспiльство сьогоднI побачило про окозамилювання та вибiрковiсть Влади та ручних активiстiв!!!

 7. Вінницю жалко. Питимуть вони цю воду. Ці судді самі собі і своїм дітям стелять. Правда, хмельничанам теж не набагато краще. Але що зробиш, багато хто живе одним днем.

 8. Всім притомним людям зрозуміло, що діяльність активістки Берези це піар, для того щоб вскочити в якусь партійку та покращити своє мотеріальне становище, дівчинка дуже любить засмагати на морі,бажано за кордоном тому і лізе туди де можна підзаробити

 9. Рішення про зміну цільового призначення та виділення ділянки приймав не забудовник, а депутати міської ради на чолі з головою мельником, звістно кожен з цьго мав свій зиск нагадаю забутькуватим більшість тоді була партія БЮТ кєровніца якої зараз ударяє себе каблуком в груди і кричить що всі кругом злодії вона одна бахіня, зоорінтувавшись на місцевосці злодій мельник і перескочив з БЮТ в БПП тому що знав що можуть бути переслідування, і в такому б разі можна було би повернути прибузьку,а зараз кінці в воду

 10. Суддя Граб- це колишня суддя з Хмельницького, дуже корумпована, тому сподіватись там і не було на що, отже без взяття за причинні місця злодюгу мельника і пробютівської більшості ,яка розбазарила ці землі нічого взагалі не світить, а нашим малообізнаним активістам необхідно вже врешті решт зрозуміти що в данному випадку позивач ДАБІ, має бути на справді відповідачем разом з міською радою за це будівництво, тільки визнавши їх винними в дії чи бездіяльності з покаранням винних з відшкодуванням збитків можна зупинити будівництво

  • Останній комент і коментар про “два моменти” найкраще відображають дійсність.
   Що робить активіст Береза??
   Вона по факту цькує забудовника, відбиває покупців житла від об’єкту.
   Але ж ми розуміємо: розпочати будувати можна лише на підставі документів.
   Не було б містобудівних і декларацій – будівництва не було б.
   Хтось посадив керівників органів, які видавали такі документи, правоохоронних органів можливо? Вони понесли покарання?

   • Посадити усіх депутатів, які висловились за зміну 54 площадок???
    Є ж рішення ради, висловились депутати, що Прибузька, 5/1 це не зона рекреаціі має бути.

   • Генплан для чого розробляли?
    Пердун Швець стільки бабла відмив на цьому

 11. до речі тут на НГП є дуже яскрава стаття Бірюка, під назвою “За три роки країну можна поставити на ноги”все так, тільки насправді кого на ноги,а кого на коліна, Бірюк не все написав

 12. Береза і Граб..,, хто розумніший?

 13. Підтримую Алена Береза!Молодець дівчинко.Тримайся.Чим більше дерево поливають гім…м -тим воно краще росте.А ці Бл’яхарські зі Скочелясами Офійчуками вже задовбали!Дорвались до корита і деребанять земельку міську!Придивіться до Бондара-зама нашого славного мера.Цікава особа і вже має відношення до деяких будівництв у місті )).А що ви від ДАБІ очікуєте?Допомоги?Чи ви не знаєте що ні один будинок у місті не почне і не завершить будівництво без того щоб їм занести скільки треба? А Шостацький кажуть свою жінку вже сюди прислав.Так що-було не просто але зрозуміло ,а зараз повний бардак .

  • А ви думали для чого парашутиста в місто ставили?
   Одночасно поповнюється казна партіі

  • шпак, ти ідіот? земельна ділянка надана в 2013 році, містобудівні умови і обмеження 9 жовтня 2015 року.
   причому тут Бондар? Теперішня влада пішла в суд, щоб скасувати містобудівні і декларацію, бо в ДАБІ не було бажання. Береза долучилася до позову міської влади і вони разом виступили проти злочинної забудови.

   • Усе елементарно, Ватсон!!
    Откатик на площу не понесли новому керовніку.
    Все, стройка
    плохая.
    А баблоси принесли, був би зачет, красная лента перерізалась мером.
    Ще скажіть, шо нова влада на зарплату живе)))).

  • Альонка Офійчука не трогає. Не інтересний він;)

 14. граб дорожчий берези це відомо всім))

 15. На жаль всім нам, нашим дітям та внукам прийдеться жити в місті ідіотів та бетону. І не важливо хто мер, чи двірник, свободівець бютівець, злочинна влада чи злочинна безпартійна галушка. А може і не всім. Тим хто бабла накосить можна і на багами чи ще кудись де люди з совістю та мізками міста будують.
  Альона, ти молодчина! Не вийшло сьогодні -вийде завтра. Важливо що вся та падаль проявляється. Прийде час і на них.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.