Автошляхи Хмельниччини комісійно відстежать

Починаючи із 24 квітня, представники Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, облавтодору та Нацполіції приступлять до весняного комісійного огляду автомобільних доріг загального користування.

Як повідомляє сайт Служби автодору, у ході практичного етапу обстеження фахівці перевірятимуть автомобільні дороги та залізничні переїзди області щодо їх придатності до експлуатації після зимового періоду та з метою визначення необхідних об’ємів ремонтних робіт при підготовці їх до літнього періоду експлуатації.

Особливу увагу під час обстеження планується приділити облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху.

Усі виявлені у ході огляду недоліки в утриманні доріг та обсяги першочергових робіт фіксуватимуться в актах та приписах, які будуть доведені  підряднику задля їх якнайшвидшої ліквідації.

Наразі в області 30 бригад займається ліквідацією ямковості на дорогах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. А однопартийцев из системы поруч будут брать с собой на проверку?

  2. Нехай ця комісія проїде з Хмельницького до Летичева. Але невже ніхто з них жодного іразу не їхав по цій дорозі? Яке позорище. Скоро всі автомобілі будуть черкати дном об нібито ” асфальт”. А зовсім поруч майже закінчений відрізок дороги. А де ж ті гроші , які закладені для ремонту у вартість бензину?

  3. Ви ще не бачили відрізок від с.Кузьмин до траси м.Староконстянтинів це просто кінець світу такого не бачив на жодній дорозі….. позор для влади……

  4. Хватіть скігілти біріть лопати і кіпайте))

  5. Треба взяти Корнея і поводити його з Голоскова до Меджибожа туди-назад. Реально похудає чоловік.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.