«Земельний король» депутат Кветко: 183 об’єкти нерухомості, 5 млн. грн подарунку та будинок в Чехії (Виправлено)

Депутат Хмельницької міської ради, директор ТОВ «Прайм» Андрій Кветко задекларував 140 земельних ділянок у селі Лісові Гринівці, що у передмісті Хмельницького загальною площею понад 820 гектарів.  Найбільшу ділянку на 800 гектарів депутат придбав минулого року за 208,8 тис. грн.

Відповідні дані випливають з електронної декларації депутата за 2016 рік.

Також у власності депутата спільно з дружиною перебуває 37 земельних ділянок у селі Стуфчинці, неподалік Хмельницького загальною площею  31 тисяча 682 кв. м.

Інша нерухомість: житловий будинок в Чехії на 119 «квадратів», квартира , ділянка на 25 кв.м та гараж в обласному центрі і 2 будинки в Лісових Гринівцях. Загалом, сімейство Кветко задекларувало 183 об’єкти нерухомості.

Користується Андій Кветко автомобілями Lexus RX 350 та BMW 530d.

За минулий рік Ірина та Андрій Кветко задекларували 2 млн. 673 тис. 640 грн доходу. До того ж 2016 року депутат отримав 5 мільйонів 99 тисяч 250 гривень подарунку у грошовій формі від Кветко Елонори Семенівни.

В банку подружжя тримає 315 тис. євро, 150 тис. доларів, 95 тисяч чеських крон та 5 тисяч євро.

«Під подушкою» в Ірини та Андрія Кветко – 5,8 млн. гривень, 162 тис. доларів та 124 тис. євро.

2,8 мільйонів доларів сімейство Кветко позичило третім особам.

5 квітня Андрій Кветко вніс зміни до оприлюдненої напередодні декларації. В оновленому варіанті документу, який розміщено на сайті НАЗК, є декілька суттєвих відмінностей у порівнянні з декларацію за 30 березня.

Так, житловий будинок в Чехії на 119 «квадратів» перетворився на квартиру того ж розміру. Плюс з’явилась кладовка в Чехії на 9 кв.м вартістю 50 тисяч гривень.

Ще одна суттєва зміна: придбана минулого року земельна ділянка у селі Лісові Гринівці за 208,8 тис. грн. начебто має не 800, а 8 гектарів.

Таким чином, загальна площа 140 земельних ділянок депутата у селі Лісові Гринівці становить понад 28 га.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Да скільки можна. Яка різниця скільки в нього грошей, так само в тих Шиньковичів, Корнійчуків,Лобазюків. Цілу статтю написали. Кому цікаво сам знайде.

 2. не тільки можна писати, а й треба! Нехай правоохоронні органи перевірять чи правомірно він отримав ці кошти та майно, чи сплатив усі податки і т.д. А громадськість має знати про статки осіб яких обирає! Перевірити діяльність повязаних із цим депутвтів підприємств, як вони отриммували земельні ділянки для будівництва чи сплачені пайові внески на розвиток міста і т. д.

  • А взагалі забрати все і роздати нормальним людям. А то жирують, посадити їх всіх треба.

  • на початку 90-х подружжя Кветко знімало квартиру в Гречанах … непогано розвернулися …тільки є одне питання—яким чином ….наскільки законно…да і по землі дивно виходить…і чи зміг би він стільки цапнути якби не був депутатом міської ради… думаю що правоохоронцям буде що перевіряти!!!

 3. по ходу этот строитель хапнул земли не на одно десятилетие строек

 4. А мне что-то подсказывает, что у этого семейства есть чешское гражданство.

 5. *Bcё что нажито честным непосыльным трудом*

 6. Народ, а кто из Вас проработал 25 лет в поте лица? А кто мог рискнуть, взяв кредит в банке? Валяться на диване ничего не делая и завидовать… Чувак умел решать вопросы и обходить “хромые” законы. Чем заработал себе и создал рабочие места. Чухнет в Чехию и правильно! Кому-кому, а ему хватит. Или всем завистникам есть за что любить нашу страну, не Родину, а страну.

  • Ну сышишишь ты, б… , “жаба”, “работать в поте лица 25 лет” и “решать вопросы и обходить ЗАКОНЫ” пока НА ДОЛЖНОСТИ в профильной депутатской комисии не одно и то же! А “хромые законы “, типа, не депутаты пишут, чтобы их за бабло обходить! А ты “ЖАБА”, часом , не один из них?

 7. А закінчить як усі- метр на два.))

 8. Один “незалежний” цю дурницю написав, а інші розповсюджують. Ніяких 800 га немає. Всі вже знають, що це помилка. Ця земля куплена ще у 2009 році і вже давно не його. На ній будується м-н Дендропарковий. там купа співвласників та геморою. Гроші, які під подушкою, так само збирали “всім базаром” і всі вкладені в реальний бізнес. Чувак має 7-ми річний Лексус і квартиру в панельці. Беху, яку ніхто не бачив, віддав добрим людям в заставу за позичені кошти. От такі малята пиріжки…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.