Арештований активіст порадив всім “дочекатися закінчення спектаклю”

Заступник голови ГО “Хмельницький майдан” Анатолій Кравець та один із фігурантів справи з вимагання грошей Анатолій Кравець порадив всім “дочекатися закінчення спектаклю”.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

Як стало відомо НГП, пан Кравець вийшов на волю під грошову заставу 100 тис. грн.

Нагадаємо, що 27 березня прокуратура області, ВБКОЗ Управління Служби безпеки України в області та Головне управління Національної поліції в області викрили групу осіб з числа громадських активістів, які вимагали гроші.

29 березня Хмельницький міськрайонний суд визначився з мірою запобіжного заходу для двох громадських активістів Хмельницького, які проходять у рамках провадження за ч. 2 ст. 189 ККУ (“Вимагання”). Суддя Світлана Данькова винесла ідентичні ухвали стосовно підозрюваних Дерев’янчука та Кравця, обравши їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 26 травня включно. Розмір застави був визначений – 100 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Алім Міщук – ЗЛОДІЙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. пофіг на них….не цікаві нікому…вже давно…

 3. гришку на сизо пресанут еще гамна вылезет.и пиде спивпраця.

 4. При чому тут Алім, убийте не розумію. А Кравець справді “діло” говорить, почекайте на судові рішення…

 5. Цікаво, а 100 тисяч де взяв?

 6. от худоба, ще воно щось коментує…….

 7. Кравець сподівається на те що суддя не зробить вирок проти нього в перспективі того що в разі чергового державного перевороту він не буде люстрований.

 8. может опустили там уже

 9. Спостерігаю за ” роботою” писаки під ніком анонімний,стільки хамства може видати тільки підла людинонька – троль, бездар, який як правило проплачений… Тим ,хто вступає з анонімами в дискусію раджу тупо не реагувати ,повний ігнор…

  • Льоня, вони ніколи не відкриють себе. Це прихвостні влади, або й самі високопосадовці. Корнійчук ДЕВЯТЬ разів поширював статтю з НГП про ” затримання злочинців котрі вимагали грошей” в бідного і блідного Блідого , призначеного на посаду приватизатора Облпалєво на користь Корнійчука і Ко. Це і теракт в Санкт -Петербурзі є аналогічними в своїй суті і завданнях. Влада шукає і створює підстави для шельмування активної і непідконтрольної частини суспільства. Але скільки б ниточка не вилась…

   • Ви цих дурачків граєте. Алім твого зама за руку зловили, на вимаганні. І я думаю всім зрозуміло як безробітні активісти живуть на широку ногу. А до чого ти всюди Корнійчука ліпиш, він вас заставляв гроші вимагати? Непідконтрольна частина аж смішно. Чи тут не зрозуміло, що брехнею вже нікого не переконаєш.

    • если взять по большому то о нечистоплотности многих одиозных “активистов” есть много информации..и по оружию и по наркотикам(включая их транспортировку)..и рыло у многих в пуху..заметье всех под одну гребенку я не беру!!..но в данном случае григорий сам велся на всю эту делюгу..его просто несло от слова”решалово”..скажу от себя надо было не вестись на это вообще..а так это было сделано с таким энтузиазмом то есть подозрения что этим занимались и раньше..и все канало как надо..но что то пошло не так))))))….

     • p.s. вот я если б был “активстом” и меня выдергивают (через клоуна кто не разобрался)на стрелку с чиновником…воросик господа..а какого хуя мне туда идти..(аж 2 раза).ну на работу ж меня нанимать будут..да и дозвольных документов я не выдаю..я бы гришу на хуй послал..а по большому я б с ним вообще не тусовался..да и середюк должна понимать что гриша под сбу свое фуфло толкал..и должна была дать ему пизды тем плакатиком..может и дела не было бы..

    • Якби ти не був корнєботом, то я б тобі написав так : “Кравець гроші Не брав, Кравець Блідому ніколи не дзвонив. Брав і дзвонив кореш Блідого -Грішка Дерев’янчук.–підставна качка спецслужб, який виконував завдання замарати Кравця. Не вийшло фактично попробують в суді. НЕ вийде!” А поскільки ти корнєбот , то раджу тобі порадити Корнєю підмитись перед звітом.

   • Міщук, а ти просто – КІНЬ….пий зеленьку від вавки в голові та фталазол від словесної діареї, у тебе виходить, що якщо хтось думає адекватно – не так як то, то відразу – засланець…лікуйся і молися

    • Кінь–навіть дууууже симпатична тваринка. Роботяща, незрадлива, симпатична. Бути конем -це почесно! Буду як кінь.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.