Симчишин: гроші на тролейбуси є, але ми проти постачання неякісного транспорту

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин назвав скасування тендера із закупівлі чотирьох тролейбусів з автономним ходом технічними проблемами і натякнув на небажанні замовника, аби переміг постачальник неякісного транспорту.

Про це сьогодні він сказав на брифінгу журналістам.

“Кошти (34,8 млн. грн – НГП) були закладені на березневій сесії. Проте виникли певні технічні моменти, коли на майданчик “Прозорро” вийшли не зовсім якісні учасники, що у підсумку могло загрожувати більшими проблемами. Я вважаю, що тендерний комітет (ХКП “Електротранс” – НГП) зіграв на випередження, не чекаючи рішення постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України”, – пояснив мер.

Симчишин наголосив, що виділені 34,8 млн. грн на тролейбуси з автономним ходом залишаються у бюджеті. Також на липневій сесії влада передбачить збільшення видатків на цей вид транспорту.

“У підсумку закупимо не чотири тролейбуси з автономним ходом, а більше”, – пообіцяв градоначальник.

Як писав НГП, 26 травня тендерний комітет комунального підприємства “Електротранс” скасував електронні торги із закупівлі чотирьох тролейбусів з автономним ходом. Основна причина, яка називалася, – відсутність фінаснування.

Крім цього, 29 травня постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України мала розглядати скаргу ТОВ “Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг”, яке було викинуте з тендера.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Плешивий мудак.

  2. Цей чорт горітиме у пеклі!

    • Він не горить. Тільки тролейбуси палить.
      А тепер разом з погорілимПАЛАМАРОМ палять гроші міського бюджету. Фінпідтримку, що передбачалася на рік, уже “спалюють” запівріччя.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.