На Хмельниччині повернули у державну власність 6 га лісу

В межах реалізації представницьких повноважень прокуратурою встановлено, що у власність громадян незаконно передано землі лісового фонду.

У 2013 році наказами Головного управління Держземагенства в області для ведення особистого селянського господарства у власність осіб  надано три земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів Крупецької сільської ради Славутського району.

Однак виявилось, що вказані ділянки площею 2 га кожна розташовані в межах земель лісогосподарського призначення, які перебувають у постійному користуванні Державного підприємства «Славутське лісове господарство».

Оскільки законодавством землі лісогосподарського призначення дозволено надавати у постійне користування лише для ведення лісового господарства, посадовці не мали повноважень передавати їх у власність фізичної особи. Діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовними заявами про скасування вказаних рішень Головного управління Держземагенства в області та повернення земельних ділянок державі.

«Рішеннями Славутського міськрайонного суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позови задоволено», – повідомив перший заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Олександр Базан.

Земельні ділянки лісогосподарського призначення загальною площею 6 га та вартістю близько 200 тис. грн. підлягають поверненню у державну власність.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.