Рок-фестиваль У Хмельницькому Rock&Buh стане щорічним

Фестиваль Rock&Buh, який відбувся у Хмельницькому 26 та 27 травня і зібрав близько 10 тисяч відвідувачів, стане щорічним.

Фото з сайту міськради

Фото з сайту міськради

Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин на брифінгу журналістам.

“Здійснилася ще одна моя маленька мрія. У Хмельницькому вперше відбувся крутий рок-фестиваль. Минулого року я був впевнений, що ми його таки проведемо, а цього року він став реальністю. Вже сьогодні можна впевнено сказати Rock&Buh вдався і ми вже під час першого дня фестивалю вирішили, що будемо проводити його щорічно”, – наголосив він.

Начальник, управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков додав, що раніше в місті проводився “Проскурів-рок-фест”, який за якістю поступався нинішньому Rock&Buh.

“Наступного року тривалість фестивалю, можливо, розширимо до трьох днів за умовною розбивкою: перший день виступатимуть рок-гурти з Хмельницької області, другий – хмельницькі, третій – з інших областей України”, – сказав він.

Цього разу на одній сцені з такими відомими артистами як “Чумацький шлях”, “Мотор’ролла”, “Тартак”, «KRUT», «Без Обмежень», виступили 12 молодих хмельницьких гуртів.

Загалом, з бюджету на організацію фестивалю Rock&Buh було витрачено 300 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.